Rygoje atidarytas naujas „Inter Cars“ regioninis sandėlis

8 gegužės 2014, 0:29

Imonė „Inter Cars“, kaip visada, rūpinasi savo klientais ir aktyviai siekia, kad galėtų jiems pasiūlyti kuo didesnį produkcijos asortimentą ir kad norimų prekių reiktų laukti kuo trumpiau. Vienas iš tokių siekių įgyvendinimo rezultatų – ilgai lauktas įvykis ir projektas – naujas logistikos centras su nauju, moderniu sandėliu Rygoje.

Sandėlys Rygoje – logistikos centras

Atidaryti naują sandėlį Rygoje paskatino klientų poreikiai ir, kaip jau minėta, siekis dar labiau pagerinti logistikos sistemą Baltijos, o vėliau – ir Skandinavijos šalyse, kad užsakytos prekės būtų pristatomos kuo skubiau, o klientams būtų galima pasiūlyti didesnį prekių pasirinkimą.

Šis naujas sandėlis veikia pagal „Inter Cars“ logistikos principus, kurių esmė – tiksli ir greita prekių apyvarta. Ka tai reiškia?

Ogi tai, kad sandėlyje nekaupiamos visos įmanomos prekės (jos čia netgi netilptų), o tiesiog vyksta jų cirkuliacija – esamos operatyviai išsiunčiamos klientams ir periodiškai atvežama naujų. Šiame sandėlyje, arba kitaip logistikos centre, mažiausiai penkis kartus per savaitę papildomas asortimentas – iš Lenkijos (Varšuvos) centrinio sandėlio atgabenama naujų prekių. Greitai kintančio asortimento atsargos papildomos ir prekėmis, gautomis tiesiai iš gamintojų.

Reikėtų paminėti ir tai, kad šio logistikos centro vieta – puiki. Netoli – oro uostas, tame pačiame pastate įsikūrusi ir visa „Inter Cars Latvija“ vadovybė, o šalia sandėlio – filialas, iš kurio tiesiogiai vyksta prekyba logistikos centre esančiomis prekėmis. Dar vienas didelis šio sandėlio privalumas tas, kad prekių asortimentas, pasiūla ir apyvarta gali keistis kiekvieną dieną.

Moderini įranga ir organizuotas darbas

Baltijos šalyse šis sandelis – vienas moderniausių. Bendras plotas – daugiau kaip 3 600 kvadratinių metrų. Jau šiandien čia galima rasti daugiau nei 65 000 skirtingų prekių rūšių. Prekės sandėlyje sudėliotos keturiais lygiais, kiekvieno lygio plotas – 2 000 kvadratinių metrų, juos sieja bendra sistema.

Žmonės dirba su skeneriais – taip žymiai sumažinama klaidų tikimybė.

Prekės sandėliuojamos ir reikalingos surandamos labai moderniai ir patogiai – veikia moderni konvejerinė sistema. Produkcijai priimti ir išduoti pastatytos net aštuonios rampos.

Sandėlis suskirstytas į kelias zonas: prekių priėmimo, sandėliavimo, pakavimo (surinkimo) ir išdavimo. Pakavimo (surinkimo) zonoje yra modernios svarstyklės: kiekviena dėžė su prekėmis konvejeriu pervažiuoja per šias svarstykles (į bendrą kompiuterinę sistemą yra įvestas kiekvienos prekės svoris), lazeriu nuskaitomas dėžės numeris ir patikrinama, ar jos svoris sutampa su įvestu į kompiuterinę sistemą prekių svoriu, kuris ir turėtų būti toje dėžėje. Jei pastebima netoleruotina paklaida, dėžė su prekėmis nedelsiant nukreipiama į specialią kontrolinę liniją patikrinti.

Sandėlio įranga ir aptarnavimas sutvarkyti taip, kad klientai nepatirtų jokių nepatogumų, prekes gautų greitai ir organizuotai. Beje, sandėlyje galima įsigyti tiek visą prekių, padėklą, tiek ir pavienes – pagal individualų pageidavimą.

Tikslus logistikos centro Latvijoje adresas – Marupe, Plienciemos g. 35, Ryga (Marupe, Plie_ciema iela 35, Riga).

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Ignas, 22 lapkričio 2018, 0:18 0 0

Pagal aprašymą tai tikrai modernus sandėlis, naudojantis pažangias technologijas, leidžiančias optimizuoti sandėlio valdymo procesus. Tai tikrai palengvina darbą ir užtikrina maksimalų našumą. Vieną tokių sistemų (...) naudojame ir mes darbe. Kiekvienas skyrius mato informaciją laiku, tai yra ''čia ir dabar'' principu, todėl neiškyla nesklandumų dėl nepakamo likučio, laiku neatliktų užsakymų ir panašių.

Atsakyti