Vasarinės padangos „Goodyear“, „Dunlop“ ir „Fulda“ reitinguose užėmė aukštas vietas

7 gegužės 2014, 0:59

Dvejuose šiais metais vykusiuose padangų testuose, kuriuos rengė Austrijos organizacija ÖAMTC bei Vokietijos organizacija ADAC, prekių ženklai „Goodyear“, „Dunlop“ ir „Fulda užėmė aukštas vietas.

ÖAMTC atliktuose bandymuose, kuriuose buvo testuojamos 195/65R15 91V dydžio padangos, pirmą vietą užėmė padangos „Gooodyear EfficientGrip Performance“, antrą vietą – „Dunlop Sport BluResponse“, ketvirtoji vieta atiteko padangoms „Fulda EcoControl HP“. Visos šios padangos buvo įvertintos kaip „ypač rekomenduojamos“.

Šios padangos taip pat gavo gerus įvertinimus Vokietijos instituto ADAC organizuotuose bandymuose. Bandymų ekspertai visoms padangoms suteikė įvertinimus „geros“ bei suteikė tokias pačias vietas, kaip ir organizacija ÖAMTC. Pirmą vietą užėmė padangos „Gooodyear EfficientGrip Performance“, antrą vietą – „Dunlop Sport BluResponse“, ketvirtoji vieta atiteko padangoms „Fulda EcoControl HP“.

Abejuose bandymuose trečią vietą užėmė padangos „Hankook Kinergy Eco K425“.

– „Nepriklausomų bandymų rezultatai patvirtina, kad įmonė „Goodyear“ gamina vienas geriausių padangų rinkoje. Mūsų produkcija ne tik dominuoja reitinguose, bet ir gauna gerus įvertinimus etiketėse.“ – teigia Radosław Bółkowski, „Goodyear“ padangų lengviesiems automobiliams pardavimo ir rinkodaros skyriaus vadovas Lenkijoje ir Ukrainoje.

Visus bandymų rezultatus galite rasti čia:

ÖAMTC: www.oeamtc.at/?id=2500%2C1600118%2C%2C

ADAC: www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/sommerreifen/2014_Sommerreifen_Test_195_65_R15.aspx

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!