„Denso“ pristatė pirmajį pasaulyje universalų bloką A/C

16 balandžio 2014, 23:04

„Denso“ sukūrė pirmąjį pasaulyje universalų kondicionavimo sistemos bloką, kuris gali būti labai palčiai panaudojamas – nuo kompaktinės klasės automobilių iki limuzinų.

Tradiciniai oro kondicionavimo sistemos valdymo blokai dažnai yra sukurti ir pritaikyti pagal konkretaus automobilio modelio specifikacijas. „Denso“ sukūrė naują valdymo bloko tipą, kuris įgalina jo standartizavimą. Jis yra efektyvesnis bei mažesnis ir lengvesnis už standartinius valdymo blokus. Tai pirmasis tokio tipo produktas pasaulyje.

–        „Daugelis šio produkto sudedamųjų dalių – pavyzdžiui, oro maišytuvas, varikliukas ir ventiliatorius – buvo perdaryti, taip sumažinant įrenginio dydį 20 %, lyginant su kitais „Denso“ produktais“ – teigia Katsuhisa Shimokawa, vykdantysis „Thermal Systems Business Unit DENSO“ direktorius.

Oro maišytuvo plotis sumažintas perpus, lyginant su kitais „Denso“ produktais. Naudojant pažangias liejimo technologijas, produkto svoris ir aukštis taip pat buvo sumažinti. Standartinis produktas yra su keliais varikliukais, kad būtų užtikrintas oro sumaišymas, tačiau naujame valdymo bloke yra tik vienas varikliukas, todėl yra sumažintas jo korpusas.

Naujos ventiliatoriaus mentės yra suprojektuotos taip, kad būtų užtikrintas didesnis oro srautas.  Dėka to, naujas ventiliatorius yra 15 % mažesnis ir sunaudoja 20 % mažiau energijos, tuo pat metu užtikrinantis didesnį oro srauto tiekimą.

Nauja technologija suteikia galimybę naujus mažesnius, lengvesnius ir efektyvesnius valdymo blokus montuoti į elektrinius automobilius. Pavyzdžiui esant start / stop sistemai garintuvas gali būti pakeistas garintuvu išlaikančiu šaltį. Elektriniuose automobiliuose ir hibridiniuose automobiliuose gali būti pakeistas autonominiu šildymu.

Naujas „Denso“ oro kondicionavimo sistemos valdymo blokas jau naudojamas Japonijoje – jis yra sumontuotas naujo modelio automobilyje „Toyota Harrier“, kuris buvo pristatytas 2013 m. gruodžio mėnesį bei modeliuose „Toyota Noah“ ir „Toyota Voxy“, kurie pasirodė rinkoje 2014 m. sausio mėnesį. Naujas „Denso“ produktas taip pat bus montuojamas kituose automobiliuose visame pasaulyje.

Daugiau informacijos apie „Denso“ produktus galite rasti internetiniame puslapyje www.denso-am.eu

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!