„Michelin“ pristato padangas „Pilot Sport Cup 2“

15 balandžio 2014, 23:50

„Michelin“ pristato padangas „Michelin Pilot Sport Cup 2“, kurios anksčiau buvo prieinamos tik kaip originali įranga galingiausiuose sportiniuose automobiliuose. Naujos padangos bus parduodamos 24 skirtingų dydžių.

Padangos „Michelin Pilot Sport Cup 2“ yra perkėlimo iš lenktynių trasos prie masinės gamybos, pavyzdys. „Porsche 918 Spyder“ ir „Seat Leon Cupra 280“ su padangomis „Michelin Pilot Sport Cup 2“ sumušė rekordus Nurburgring trasoje, Vokietijoje.

Kontaktinio paviršiaus pokytis – Track Variable Contact Patch 3.0

Technologija optimizuoja sąlyčio paviršiaus spaudimą, taip, kad prie jo būtų prilimpama kaip prie gumos. Dėka to, padangos puikiai sukimba su paviršiumi staigiuose posūkiuose.

Aramidinio audinio diržas

Pagrindinė aramidinio audinio diržo savybė yra jo atsparumas ir patikimumas. Aramidinis pluoštas yra lengvas ir tuo pačiu penkis kartus stipresnis, nei tos pačios masės plienas. Diržas padangos šonuose ir viduryje yra po protektoriumi ir sutvirtina visą padangos konstrukciją. To dėka, sąlytis su žemės paviršiumi yra pastovus ir išcentrinė jėga yra kontroliuojama važiuojant net dideliu greičiu.

Protektoriaus gumos mišinys

Padangų „Michelin Pilot Sport Cup 2“ protektoriaus mišinys yra pagamintas naudojant technologiją „Bi-Compound“, kurios veiksmingumas buvo įrodytas lenktyninėse padangose. Vidinė ir išorinė protektoriaus dalis yra pagaminta iš dviejų skirtingų rūšių gumos. Guma išorinėje dalyje yra pagaminta iš elastomerų, kurių kietumas garantuoja sukibimą posūkiuose sausame kelyje. Vidinė padangos dalis pagaminta iš sustiprinto elastomero, kuris taip pat užtikrina sukibimą.

 

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!