Nauji MANN-FILTER salono filtrai atsarginių detalių rinkoje

6 balandžio 2014, 9:47

„Smulkios dulkės yra oro teršalai, kurie kelia didžiausią grėsmę Europos gyventojų sveikatai“ – perspėja Europos aplinkos agentūra. Nerimą kelia ir mažytės žiedadulkės. Automobilių eismo kontekste tai reiškia, kad reikia apsaugoti lengvuosius automobilius, sunkvežimius ir autobusus nuo užteršto oro lauke.

STOP pavojingoms mažoms žiedadulkėms

Filtrų gamintoja įmonė MANN+HUMMEL sukūrė naujos kartos salono filtrus, kurie beveik visiškai izoliuoja net mažiausias ir labiausiai sveikatai kenkiančias daleles. MANN-FILTER įmonė siūlo žiedadulkių filtrus atsarginių detalių rinkoje.

Federalinė Aplinkos apsaugos agentūra įspėja, kad kasmet pirma laiko miršta 47 000 žmonių nuo mažų žiedadulkių didelio poveikio. Oro tarša sukelia sunkias kvėpavimo takų, širdies ir plaučių ligas bei plaučių vežį.

„Nustatytos žiedadulkių ribos viršijimas buvo aptiktas tik 3 procentuose matavimo stočių. Atrodo, kad tai yra mažai ir visiškai nesukelia jokios grėsmės sveikatai, tačiau reikia atkreipti dėmesį į kitą statistiką, kurią pateikė Pasaulinė Sveikatos Organizacija (WHO)“ – paskelbė Thomas Holzmann, viceprezidentas šios tarptautinės organizacijos. Pasaulinė sveikatos Oraganizacija (WHO) jau nuo seniau taiko griežtesnius standartus negu Europos Sąjunga. Taigi jau 2013 metais atliktų tyrimų duomenimis žiedadulkių mažesnių negu 10 mikrometrų leistinas kiekis (PM10) buvo viršytas 51 procente matavimo stočių Vokietijoje.

Kuo mažesnės dalelės, tuo pavojingesnės sveikatai

Mažosios dalelės – angl. Particulate Matter (PM) – mikroskopinės dalelės ore, kurios ne iš karto patenka į žemę, bet ilgą laiką plūduriuoja atmosferoje. Jos kyla stabdant, kuomet dyla padangos. Kuo mažesnės dalelės, tuo didesnį pavojų jos sukelia sveikatai.

–        „Mažos molekulės giliau įsiskverbia į kvėpavimo takus, nei didesnės dalelės. Jos patenka į tas kvėpavimo takų vietas, iš kurių negali būtų iškvėptos“ – aiškina Federalinė Aplinkos apsaugos agentūra. Dalelės, kurių aerodinaminis skersmuo yra platesnis nei 2,5 mikrometrų, taip pat patenka į plaučius. Mažiausios iš jų patenka net į alveolių kraują.

Apsaugokite klientus, naudodami smulkių žiedadulkių MANN-FILTER filtrus

Pasaulinė filtrų gaminimo lyderė, įmonė MANN+HUMMEL rimtai žiūri į naujausius mokslinius pranešimus apie smulkių žiedadulkių keliamą pavojų žmogaus organizmui. Siekiant apsaugoti klientus, įmonė sukūrė salono filtrą, kuriame naudojamos naujausios kartos dalelių atskirimo medžiagos. Daugelis salono filtrų, kurie patikimai pašalina daleles, turėtų laikyti pavyzdžiu salono filtrą CUK 26 009 arba žiedadulkių filtrą CU 26 009, kuris priklausomai nuo automobilio modelio gali būti naudojamas kaip alternatyva. Įmonė, kuri yra filtravimo ekspertė, tiekia originalius filtrus tokiems naujiems automobiliams, kaip VW Golf VII. Atsarginių detalių rinkoje įmonė MANN-FILTER siūlo filtrų kasetes ir filtrus, skirtus filtravimo moduliams, atitikančius originalių detalių kokybę.

Automobilio vėdinimo sistema, kaip dulkių siurblys, siurbia užterštą lauko orą. Per valandą į automobilį patenka apie 540 000 litrų oro. Todėl keleivių sveikatai yra būtina, kad salono filtras orą kruopščiai išvalytų. Tai yra ypač svarbu alergiškiems žmonėms bei vaikams. Naujausios kartos salono filtrai MANN-FILTER orą kruopščiai išvalo. Filtras CU 26 009 visiškai atskiria mažiausias, ypač pavojingas sveikatai molekules, kurių skersmuo 1,0 mikrometro, o filtras CUK 26 009 atskiria net 99 % šių molekulių. Palyginimui: šios molekulės yra 70 kartų mažesnės, nei žmogaus plauko skersmuo. Nors salono filtrai pašalina smulkias dulkes ir žiedadules, filtras su papildomu sluoksniu aktyvintos anglies pašalina kenksmingas dujas (ozoną, benzeną) ir nemalonius kvapus.

Salono filtras turėtų būti keičiamas kas metus arba nuvažiavus ne daugiau, kaip 15 000 km.

Straipsnį paruošė įmonė MANN+HUMMEL 

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!