INTER CARS projektas SHOW CAR ir vėl Lietuvoje!

1 balandžio 2014, 0:50

Įmonė „Inter Cars Lietuva“ savo klientams vėl organizuoja ypatingą renginį – į Lietuvą atvyksta „Show Car“ projektas. Šį kartą renginio „Show Car 2014“ metu dvi savaites iš eilės (nuo 2014 04 28 iki 2014 05 10) dviejuose Lietuvos miestuose – Šiauliuose ir Vilniuje (po savaitę kiekviename) – vyks seminarai bei techniniai mokymai, skirti „Inter Cars Lietuva“ klientams. Maža to, nuo 2014 05 08 iki 2014 05 10 dienos „Show Car“ renginiai vyks parodų centro LITEXPO organizuojamų parodų TRANSBALTICA 2014 ir AUTOMECHANIKA 2014 metu.

KAS YRA „SHOW CAR“ PROJEKTAS?

Dauguma įmonės „Inter Cars Lietuva“ klientų jau tikriausiai puikiai žino, koks tai projektas ir kokiu tikslu jis atkeliauja į Lietuvą, tačiau „Inter Cars Lietuva“ klientų nuolatos daugėja, tad greičiausiai bus ir nežinančių. Taigi, būtent jiems šiame straipsnyje ir papasakosime apie neeilinį „Inter Cars“ projektą bei jo misiją. Beje, šiemet „Show Car“ Lietuvoje lankysis jau penktą kartą! Tai puiki proga tiems, kurie dar nematė šio projekto, pagaliau jį išvysti savo akimis. Taigi kodėl verta jį pamatyti ir kas tai yra?

„Show Car“ – tai specialus sunkvežimis su originaliai perdaryta priekaba, kurios viduje įrengta nedidelė autoservisams skirtų įrankių ekspozicija, mokymų ir konferencijų salė. Beje, šiais metais yra džiugių naujovių! „Show Car“ sunkvežimis – atnaujintas ir patobulintas. Priekaba – dar modernesnė. Joje vyksta techniniai mokymai, įvairios konferencijos ir naujausių gamybos technologijų pristatymai. Salėje yra didelis ekranas, tad per mokymus galima naudotis garsine ir vaizdine medžiaga. Šalia šio sunkvežimio priekabos yra pastatomos dvi didelės vasarinės palapinės, kuriose įrengiama autoservisams skirtos įrangos ir atsarginių automobilių dalių bei aksesuarų ekspozicija. Joje eksponuojama ne tik autoservisams būtiniausia įranga, bet ir nauja gamintojų produkcija, pristatomos įvairios gamybos technologijų naujovės bei patobulinimai.

PROJEKTO „SHOW CAR“ MISIJA

„Show Car“ projekto misija labiau švietėjiška nei komercinė. Sunkvežimio priekaboje esančioje salėje rengiami aukščiausio lygio techniniai mokymai. Jų vedėjai – visame pasaulyje pripažintų automobilių dalių gamintojų atstovai, kurių specializacija – vesti seminarus ir techninius mokymus. Per seminarus specialistai su dalyviais ne tik dalijasi technine informacija, bet ir pasakoja automobilių dalių gamybos technologijų naujienas, diskutuoja įvairiomis aktualiomis temomis. Šalia sunkvežimio priekabos sumontuotose palapinėse vyksta įvairių produktų, skirtų autoservisams, pristatymai. Gamintojų atstovai ir autoservisų įrangos specialistai atsakinėja į lankytojų klausimus, konsultuoja automobilių šaltkalvius, pataria autoservisų savininkams, kokia produkcija labiausiai atitinka jų poreikius. Žmonės taip pat supažindinami su naujausia gamintojų produkcija. Specialiai perdarytas sunkvežimis vyksta į tuos miestus ir regionus, kur yra didžiausias tokių renginių poreikis, o grafikas sudarytas net keletui mėnesių į priekį. Bene svarbiausia yra tai, kad įmonės „Inter Cars Lietuva“ klientams dalyvavimas šiame renginyje yra visiškai nemokamas!

 

„SHOW CAR 2014“ LIETUVOJE

Ypatingas „Inter Cars“ projektas „Show Car“ visai netrukus apsilankys Lietuvoje, tad visus, norinčius dalyvauti jo metu vyksiančiuose seminaruose bei techniniuose mokymuose, raginame jau dabar užsiregistruoti į renginius, nes viename renginyje galės dalyvauti tik iki 50 dalyvių!

Užsiregistruoti galima internete, specialiai mokymams bei seminarams skirtame tinklalapyje http://mokymai.intercars.lt.

Per UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovų derybas su „Show Car“ projekto vadovais sutarta, kad specialiai įrengtas sunkvežimis pasirodysLietuvoje jau šių metų balandžio 28 dieną, o seminarai, mokymai ir autoservisų įrangos pristatymai įvyks dviejuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Šiauliuose. „Show Car“ renginiai vyks šiose vietose:

Šiauliuose, šalia INTER CARS LIETUVA filialo (S. Daukanto g. 4), nuo 2014 04 28 iki 2014 05 03 dienos;

Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teritorijoje (Laisvės pr. 5), nuo 2014 05 05 iki 2014 05 10 dienos.

{uri:/gallery/12}

TECHNINIAI MOKYMAI IR PRISTATYMAI

Per visą projekto „Show Car“ buvimo Lietuvoje laiką vyks gamintojų FEBI, KYB, ELRING, GKN, ZF SACHS, ZF LEMFORDER, CONTITECH, MAHLE, SKF, LAUBER, RUVILLE, BOSCH seminarai, techniniai mokymai ir produktų demonstracijos, kurias praves šių bendrovių specialistai. Gamintojų atstovai visuomet pakonsultuoja besidominčius jų produkcija, prireikus parodo, kaip veikia įrenginiai, paaiškina kodėl tam tikrais atvejais būtina priimti būtent gamintojų rekomenduojamus sprendimus, o ne užsiiminėti pavojingais eksperimentais. Beje, kiekvienas mokymų dalyvis gauna „Show Car“ sertifikatą, liudijantį apie renginyje įgytas žinias.

Šiais metais „Show Car“ renginiai kiekviename mieste vyks nuo pirmadienio iki šeštadienio. Jų pradžia planuojama 9.00 val., o pabaiga – 18.00 val. Būtina pabrėžti, kad Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyksiančių parodų metu, vyks ne tik „Inter Cars Lietuva“ klientams skirti techniniai mokymai, seminarai bei autoservisų įrangos ir įvairių produktų pristatymai, bet ir įvairūs konkursai, kuriuose galės dalyvauti visi parodų lankytojai.

Taigi lieka tik paraginti, kad visi UAB „Inter Cars Lietuva“ klientai, norintys dalyvauti seminaruose, techniniuose mokymuose ar autoservisų įrangos ir įvairių produktų pristatymuose, registruotųsi internete adresu http://mokymai.intercars.lt arba kreiptųsi į artimiausią UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovybę ar susisiektų su juos aptarnaujančiu vadybininku.

 

RENGINIO „SHOW CAR 2014“ TVARKARAŠTIS

RENGINIO „SHOW CAR 2014“ PARTNERIAI:

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, „Lauber S. A.“, „FEBI Bilstein“, „TRW Automotive“, „KYB Europe“, SKF, „Elring“, „GKN Driveline“, „Egon Von Ruville“, „ZF Group“, „ContiTech“, „Mahle“.

RENGINIO „SHOW CAR 2014“ INFORMACINIAI RĖMĖJAI:

„IC Aktualijos“, „Auto Bild Lietuva“, „Motofocus.lt“, „Ecodriving.lt“.

Norime priminti, kad visą informaciją apie vykdomus mokymus galite rasti mūsų puslapyje, skiltyje „Mokymai“.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!