Internetinė automobilių detalių parduotuvė UAB „Savas Auto“

28 kovo 2014, 23:14

UAB „Savas Auto“ siūlo platų automobilių detalių bei reikmenų asortimentą. Siekdama patenkinti net įnoringiausių klientų poreikius bei stengdamasi užtikrinti patikimumą ir teikiamų prekių kokybę įmonė bendradarbiauja tik su patikimiausiais pasaulio tiekėjais.

Įmonės verslo partneriai – didžiausi automobilių detalių ir aksesuarų tiekėjai. Visą platų jų siūlomą asortimentą dabar Jūs galite rasti ir užsisakyti vienoje vietoje, o Jums pageidaujant prekės bus pristatytos nurodytu adresu. Įmonė siūlo įsigyti originalias, o taip pat ir alternatyvių populiariausių gamintojų automobilių detales, konkurencingomis kainomis. Puslapyje įdiegta didžiausia pasaulyje autodetalių paieškos sistema TecDoc Jums suteikia unikalią galimybę palyginti visų pagrindinių gamintojų kainas ir iš itin plataus katalogo be jokio vargo išsirinkti tinkamiausią prekę automobiliui.

Apsipirkti neišėjus iš namų dar niekada nebuvo taip paprasta! Automobilių dalis galite rasti pagal:

  • transporto priemonės markes, modelius ir modifikacijas;
  • paieškos funkciją, nurodant detalės numerį, OE numerį (pagal originalų kodą) bei kitus gamintojo nurodytus kodus.


Detalūs detalių aprašymai, paveiksliukai ir nuotraukos, tipiniai produktų aprašymai – visa tai tik tam, kad paieška būtų lengvai suprantama ir patogi naudotis.

Įmonė supranta, kad jos klientai prisideda prie naujovės automobilių dalis įsigyti internetu, todėl įmonė nori palengvinti šį perėjimą. Apsipirkimą internetu įmonė siekia padaryti patogesnį, paprastesnį ir greitesnį nei apsipirkimą autodalių parduotuvėje.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!