blooogas

26 kovo 2014, 9:13

„TRW Automotive Aftermarket“, vykdanti naujausią savo kampaniją „Corner Module“, skatina atkreipti dėmesį į amortizatorių būklę. Įmonės duomenimis, ketvirtadalis visų Europos transporto priemonių yra ekspolatuojamos su bent vienu sugedusiu amortizatoriumi. Naudodamasi savo tvirta pozicija rinkoje, įmonė remia programą, kurios metu yra tikrinamos pakabos dalys.

TRW yra viena iš „La collective des amortisseurs“ („The Shocks Collective“), kurią įkūrė FIEV (Prancūzijos automobilių asociacija), grupės narė, gaminanti OE kokybės amortizatorius ir pabrėžianti amortizatorių vaidmenį, siekiant užtikrinti saugumą kelyje. Pastaraisiai metais atlikta nemažai tyrimų, siekiant nustatyti sugedusių amortizatorių poveikį saugumui.

Šie tyrimai, kuriuos prižiūri SECUR, lėmė tai, kad 2009 metais Prancūzijos valdžios institucijos įvedė privalomą amortizatorių sandarumo bandymą privalomosios techninės apžiūros metu. Viena šalis Europoje nusprendė žengti dar vieną žingsnį – 2014 metais įvesti atskirą amortizatorių bandymą, vertinant jų būklę, nepriklausomai nuo kitų pakabos dalių. TRW tikisi, jog ir kitos ES šalys seks šiuo pavyzdžiu.

Denis Poncet, TRW vyresnysis produktų vadybininkas Europoje, teigia:

  • Amortizatoriai yra labai svarbi dalis, turinti įtakos vairavimo saugumui, todėl norėtumėme, kad jų patikra būtų įtraukta į privalomąją techninę apžiūrą visose ES šalyse. Mūsų verslo pagrindas yra rūpinimasis saugumu, o nepakeistos sugedusios dalys kelia pavojų visiems eismo dalyviams. Mes nuolat skleisime šį pranešimą visomis turimomis komunikacijos priemonėmis, kol pasieksime savo tiklsą.“

Savo kampanijos metu, TRW išleido keturis trumpametražius filmus, kurie parodo: įmonės investicijų lygį ir apimtis, TRW +3 technologiją ir bandymo procedūras. Vaizdo įrašus galite rasti internetiniame puslapyje https://www.trwaftermarket.com/CornerModuleTV/

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!