Regeneruotos TRW vairavimo sistemos vis labiau populiarėja

23 kovo 2014, 20:17

TRW paskelbė savo prekybos rezultatus, kurie rodo, kad restauruotų vairavimo sistemų pardavimai buvo didesni, nei tikėtasi.

Įmonė TRW pirmoji pradėjo regeneruori elektrines vairo sistemas. 2014 m. įmonė planuoja pristatyti regeneruotas elektrines vairo kolonėles.

Visos tarpinės ir susidėvėjusios dalys yra keičiamos naujomis dalimis. Dalių montavimas vykdomas laikantis  OE rinkos gamintojų nurodymų, todėl regeneruotos dalys atitinka OE kokybę. Visi produktai yra išbandomi pagal TRW kokybės specifikacijas, o paskui yra išbandomas jų našumas ir funkcionalumas.

–         „Programa įėjo į rinką dėl padidėjusio automobilių kiekio keliuose, todėl šiuo metu yra labai svarbu sumažinti automobilio išmetamųjų dujų kiekį į aplinką, dėl šios priežasties į rinką išleidome EPS technoligiją“– teigia Martin Hoefe, TRW regeneruotų produktų kontrolierius Europoje.

Be elektrinės vairo sistemos (EPS) įvedimo į rinką, įmonė TRW neseniai pradėjo gaminti savo technologijų EPS sistemą vienai didžiausių Kinijos automobilių gamintojai ir ruošiasi pradėti darbą su trim didelėm automobilių gamintojom. Visos detalės gaminamos modernioje TRW gamykloje Kinijoje.

Sistemoje yra naudojamas sukimo momento daviklis, veikiantis indukciniu principu. Pradžioje sukurta mažų automobilių segmentui, elektrinė TRW vairavimo sistema, kuri leidžia sumažinti ar net panaikinti daug projektavimo kompromisų, tipiškų įprastoms vairo sistemoms. Ši sistema padeda sutaupyti 0,3 – 0,4 l/100km degalų bei sumažinti CO2 kiekį.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!