Naujas įmonės „Eoltas“ prekybos centras Jonavoje

5 gruodžio 2016, 23:07

Gera žinia Jonavos vairuotojams


Sakoma, jog geriausiai miestų perspektyvas atskleidžia tai, kaip jiems sekasi pritraukti stambesnio verslo dėmesį ir investicijas. Jei tai tiesa, Jonavai šie metai užsibaigia sėkmingai: nuo pirmadienio Chemikų g. 1 atidaroma nauja „Eolto“ autodetalių parduotuvė „Viskas Automobiliui”. Užsitarnauti jonaviškių simpatijas naujakuriai sieks draugiškomis kainomis ir plačiu regione kokybiškų automobilių detalių pasirinkimu.

eoltas_2

Taupys laiką ir pinigus


Pasak Eolto atstovų, bendrovės sprendimą atidaryti naują parduotuvę lėmė auganti produkcijos paklausa ir siekis užtikrinti patogesnį klientų aptarnavimą: „Jonava patenka į pagrindinių Lietuvos miestų dešimtuką. Tai gerą infrastruktūrą ir logistines galimybes turintis miestas, pasižymintis aktyvumu ir augančia automobilių prekių paklausa. Prieš parduotuvės atidarymą detales į Jonavą pristatinėdavome bent po kelis kartus kiekvieną dieną. Dabar aptarnavimas taps dar greitesnis.“ Ne paslaptis, jog iki šiol dėl ribotos vietos pasiūlos Jonavos vairuotojai naujų detalių savo automobiliui būdavo priversti ieškoti Kaune. Moderniose patalpose įsikūrusi parduotuvė išspręs šią problemą, nes viską, padedant specialistams, bus galima įsigyti vienoje vietoje. Galima tikėtis, kad „Viskas Automobiliui“ veikla paskatins pasitempti ir vietos konkurentus.

Jėga slypi detalėse


Naujajai parduotuvei keliamas tikslas tapti pagrindine stotele visiems automobilių detalių ieškantiems Jonavos vairuotojams. Specialiai tam sukurtas platus autodetalių asortimentas regione, taip pat sudarant galimybę parsisiųsti retesnes detales į Jonavą tiesiai iš „Eolto“ tiekėjų sandėlių visoje Europoje. Pastaruoju būdu Jonavos vairuotojams atsivers papildomas bemaž 800 000 automobilių detalių asortimentas.
Tiesa, lengvų verslo pergalių parduotuvės įkūrėjai nesitiki ir pripažįsta, jog ne mažiau svarbi sėkmingos veiklos sąlyga bus klientų aptarnavimo kokybė ir ilgalaikių santykių su automobilių servisais plėtra: „Būtų klaida manyti, kad Jonavoje aptarnavimo reikalavimai yra žemesni. Žmonės visada nori ir turi iš ko rinktis, o mūsų pareiga – kas kartą įrodyti, kad esame pagrįstas pasirinkimas“.
Galimybę įvertinti parduotuvę „Viskas Automobiliui“ jonaviškiai turės jau gruodžio 5 d. Susipažinimo proga pirmąją savaitę beveik visoms prekėms bus suteikta 30% nuolaida. 

Faktai

Į Jonavą investuojantis „Eoltas“ – nuo 1993 m. veikianti bendrovė, prekiaujanti sertifikuotomis variklio ir važiuoklės atsarginėmis dalimis Europoje, Japonijoje ir Amerikoje pagamintiems lengviesiems bei komerciniams automobiliams. Bendrovė yra daugiau kaip 80 automobilių dalių gamintojų įgaliotoji atstovė Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse. „Eolto“ klientai – automobilių servisai, autodalių parduotuvės, automobilių gamintojų įgaliotieji atstovai bei detalių savo transporto priemonei ieškantys vairuotojai. Lyginant su 2015 m., šiemet Eolto prekybos apimtys padidėjo ketvirčiu ir pasiekė 30 mln. eurų. Jonavoje atsiveriantis centras „Viskas Automobiliui“ – tai jau septynioliktoji bendrovės autodalių parduotuvė Lietuvoje.

eoltas_1

 

UAB „Eoltas“


Adresas: Chemikų g. 1, 55240 Jonava
El.Paštas: 
jonava.parduotuve@eoltas.lt

Tel.: 8 349 48559

Darbo laikas:
I – V  –   NUO 8.00 – 19.00
VI     –   NUO 9.00 – 16.00
VII – NEDIRBA

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!