„Michelin“ padangos Formulės E boliduose

23 sausio 2014, 1:52

Šiais metais prasidės naujos serijos lenktynės Formulė E. Jose varžysis tik elektra varomi lenktyniniai automobiliai. Lenktynės vyks Pekino, Rio de Žaneiro, Los Andželo, Berlyno ir Londono gatvėse. Oficialus automobilių padangų tiekėjas yra įmonė „Michelin“.

Šiuo metu įmonė „Michelin“ kuria padangas elektra varomiems automobiliams. Šios padangos bus naudojamos visuose automobiliuose, kurie dalyvaus lenktynėse pirmuosiuose dvejuose sezonuose. Pirmosios Formulės E varžybos yra planuojamos Pekine šių metų rugsėjo 13 dieną.

Šiais metais, lenktynininkų komanda, galės pakeisti automobilį, kai jo akumuliatorius visiškai išsikraus. Tačiau jau dabar yra dirbama ties bevieliu automobilio įkrovimu, kas leis vairuoti automobilį be sustojimo.

Padangose bus įrengta mikroschema, leidžianti bevieliu būdu nuskaityti visus padangos parametrus. Tai bus pirmas kartas istorijoje, kai vienviečių automobilių lentynių metu bus „komunikuojama su padangomis“.

–        „Technologija RFID suteikia pilną spektrą galimybių, siekiant gauti informacijos apie darbinius padangos parametrus, pvz.: sužinoti temperatūrą ar slėgį. „Michelin“ inovacija suteikia galimybę rinkti ir analizuoti informaciją visą padangos naudojimo laiką.“ – teigia, Serge Grisin, „Michelin“ automobilių sporto direktorius.

Protektoriaus raštas yra sukurtas siekiant suteikti maksimalų efektyvumą tiek esant sausai, tiek drėgnai kelio dangai. Kadangi Formulės E vairuotojas vienu važiavimu galės sunaudoti tik vieną padangų komplektą, įmonė „Michelin“ ypatingą dėmesį skyrė naujų padangų patvarumui.

–        „Baigėmė pirmąjį padangų gamybos etapą ir rezultatai yra labai perspektyvūs. Darbas vyksta pagal planą ir esame įsitikinę, kad padangos bus universalios ir aukštos kokybės, kas ir buvo svarbiausias uždavinys, kurį mes užsibrėžėmė gamybos pradžioje.“ – teigia Serge Grisin.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!