Britų miesto automobiliai su padangomis „Goodyear“

9 gruodžio 2013, 18:39

Automobilių gamintoja MG kaip išskirtinę padangų tiekėją Europoje naujajam automobiliui MG3 pasirinko įmonę „Goodyear“. Naujausias miesto automobilis gamyklą paliks su padangomis „Goodyear EfficientGrip Performance“, kurių dydis 195/55R16 87V.

–          „Mes džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų padangos bus montuojamos į naująjį MG modelį.“ – teigia Michael Wynn, „Goodyear“ lengvųjų automobilių padangų, montuojamų kaip originali įranga vadovas.

Padangos „EfficientGrip Performance“ pasiekė vienus iš aukščiausių rezultatų Europos padangų ženklinimo sistemoje. Kalbant apie sukibimą su šlapia kelio danga, padangos gavo A kategoriją, už pasipiešinimą riedėjimui padangos gavo B kategoriją.

Padangos „EfficientGrip Performance“ naudoja „WearControl“ technologiją, kuri leidžia protektoriui veikti tolygiai. Tai optimizuoja sukibimą su šlapia kelio danga ir garantuoja mažesnį pasipriešinimą riedėjimui visą padangų eksploatacijos laikotarpį.

Žemas pasipriešinimas riedėjimui yra ypatingo protektoriaus gumos mišinio nuopelnas. Šis mišinys sumažina apatinės šoninės sienelės kaitimą. „CoolCushion“ sluoksnis taip pat padeda sumažinti darbinę temperatūrą padangoje. Labai ploni grioveliai mažina keliamą triukšmą.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!