Didžiajame žieminių padangų bandyme geriausiomis pripažintos „Continental WinterContact TS 860“ padangos

24 spalio 2016, 11:03

Automobilininkams skirto „Auto Bild“ žurnalo specialistai didžiajame žieminių padangų teste išbandė net 50 žieminių padangų komplektų. „Continental WinterContact TS 860“ padangos pripažintos geriausiomis ne tik dėl išskirtinių savybių žiemą, bet ir kaip racionaliausias pirkinys, kadangi pasižymi atsparumu dilimui ir degalus taupančiu mažu pasipriešinimu riedėjimui.

Hanoveris, 2016 m. spalio mėn. Automobilininkams skirto žurnalo „Auto Bild“ (Vokietija) specialistai atliko net 50 žieminių padangų komplektų bandymus. Testams buvo atrinktos kompaktiniams ir vidutinės klasės automobiliams skirtos 205/55 R 16 dydžio žieminės padangos. Padangos buvo vertinamos trimis etapais – stabdymo ant šlapios dangos, stabdymo ant sniego ir galutinio, dvidešimties geriausių padangų bandymo.

Finaliniame teste buvo vertinamas valdymas esant skirtingoms kelio dangoms, pasipriešinimas akvaplanavimui ir triukšmingumas. Taip pat buvo matuojamas padangų dilimas, jų pasipriešinimas riedėjimui, vertinama kaina, taip nustatant, kurios padangos ne tik pasižymi geriausiomis savybėmis, bet ir yra racionaliausias pirkinys. Testai buvo atliekami „Bridgestone“ bandymų trasoje Italijoje ir „Continental“ bandymų poligonuose Vokietijoje ir Švedijoje.

CO VW Golf in Snow Winter cmyk, CO VW Golf im Schnee Winter cmyk,

„Continental“ padangos – ir racionaliausias pasirinkimas

Sudėjus bandymuose gautus rezultatus, „Continental WinterContact TS 860“ padangos tapo didžiojo žieminių padangų testo nugalėtojomis. Šiemet debiutavusį naują žieminių padangų modelį specialistai išskyrė kaip pavyzdinėmis savybėmis pasižyminčias „Premium“ klasės žiemines padangas, išsiskiriančias ne tik saugiomis stabdymo savybėmis, bet ir itin dinamišku ir tiksliu valdymu, kai važiuojama bet kokia kelio danga. Šios padangos taip pat tapo vienintelėmis, kurioms bandymus atlikę specialistai neturėjo jokių priekaištų.

Be to, šias „Premium“ segmento padangas specialistai įvertino ir kaip racionaliausią pasirinkimą, nes „Continental“ žieminės padangos pasižymėjo ne tik itin mažu pasipriešinimu riedėjimui, padedančiu taupyti degalus, bet ir ypatingu atsparumu dilimui – iš visų bandytų padangų jos dilo mažiausiai, todėl užtikrino didžiausią ridą.

3_ts_860

Apie naująsias „Continental WinterContact TS 860“ padangas

Tik šiais metais debiutavusios kompaktinės ir vidutinės klasės automobiliams skirtos „Continental WinterContact TS 860” žieminės padangos pakeitė „ContiWinterContact TS 850“ modelį, kuris buvo pripažintas geriausiu net 47 palyginamuosiuose testuose ir tapo visų laikų geriausiomis „Continental“ žieminėmis padangomis.

Palyginti su pirmtakėmis, naujosios „Continental WinterContact TS 860” padangos pasižymi dar geresnėmis stabdymo savybėmis ant sniego, ledo ir šlapio asfalto. Taip pat buvo dar labiau pagerintos valdymo charakteristikos ir sukibimas ant sniego, padidintas riedėjimo komfortas ir rida, sumažintas pasipriešinimas riedėjimui.

Šių savybių pavyko pasiekti derinant pažangų gumos mišinį su patobulintu protektoriaus raštu. Kryptinis V rašto protektorius su „SnowCurve“ technologija turi dar daugiau blokelių su trimatėmis įpjovomis, kuriose susikaupęs sniegas padidina sukibimą su kelio danga, o vandens sugėrimui sukurti papildomi kanalai.

Geresnių charakteristikų ant šlapios dangos pavyko pasiekti dėl „Cool Chill“ protektoriaus gumos mišinio su dideliu kiekiu silikos, turinčio geresnes amortizavimo savybes ir išlaikančio elastingumą, esant žemai temperatūrai. Stabdymo ant ledo trinties metu susidarantis vanduo pašalinamas, pasitelkus „Liquid Layer Drenage“ technologiją – papildomais protektoriaus blokeliuose esančiais vertikaliais kanalais vanduo patenka į vidinius horizontalius kanalus ir pašalinamas per padangos kraštą.

„Continental WinterContact TS 860” yra naujausias „Continental“ žieminių padangų modelis, skirtas kompaktiniams ir vidutinės klasės automobiliams, ir yra gaminamas nuo 14 iki 17 colių dydžio.

CO Winter Road cmyk, CO Winter Strasse cmyk,

www.continental-corporation.com

Oficialusis UEFA EURO 2016™ rėmėjas

Continental plėtoja pažangias technologijas, skirtas žmonių ir krovinių pervežimui. Tarptautinis padangų gamintojas, būdamas patikimas partneris ir automobilinės industrijos tiekėjas, siūlo tvarius, saugius, patogius, individualiai pritaikytus ir prieinamus sprendimus. Korporacijos, kurios sudėtyje yra penki padaliniai – Važiuoklės ir saugumo, Vidaus įrangos, Transmisijos, Padangų ir ContiTech, 2015 metų apyvarta siekė 39,2 milijardus eurų. Šiuo metu 55 pasaulio šalyse esančiuose įmonės padaliniuose dirba apie 215 000 darbuotojų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!