Įmonė „Bridgestone“ didžiausia padangų gamintoja pasaulyje

27 lapkričio 2013, 23:31

Pasak „Rubber & Plastics News“ metinio pranešimo, įmonė „Bridgestone“ jau penktus metus iš eilės gavo didžiausios padangų gamintojos pasaulyje titulą. Įmonės pajamos buvo 28,6 dolerių, todėl ji aplenkė tokias gamintojas, kaip „Michelin“, „Goodyear“ ir „Pirelli“.

„Rubber & Plastics News“ yra prestižinis žurnalas, kuris stebi ir komentuoja pasaulinę padangų ir gumos gaminių rinką. Parengtame reitinge „Bridgestone“ penktą kartą iš eilės atsidūrė pačiame viršuje didžiausių pasaulinių padangų gamintojų sąraše. Nepaisant ekonomikos augimo sulėtėjimo 2012 metais, Japonijos gamintoja sustriprimo lyderės statusą. Įmonė užėmė 15,2% pasaulinės padangų rinkos dalies ir aplenkė savo konkurentus, įmones „Michelin“ ir „Goodyear“. „Raport Rubber & Plastics News“ kalba tik apie parduotas padangas, neapimant viso spektro antrinių gamintojų.Pusgaminių gamyba ir pardavimas, pvz.: plieno vielos ir sintetinės gumos, taip pat didina įmonės „Bridgestone“ pasaulinę poziciją.

Įmonė „Bridgestone“ už savo gamybos potencialą dėkinga modernioms gamykloms visame pasaulyje. Daugiau nei 180 gamyklų dirba daugiau nei 140 000 kvalifikuotų darbuotojų, kurie rūpinasi aukščiausia produktų ir paslaugų kokybe. „Bridgestone“ gamina padangas visų tipų transporto priemonėms. Savo asortimente įmonė siūlo padangas motociklams, lengviesiems ir krovininiams automobiliams, autobusams, žemės ūkio ir industrinei technikai bei lėktuvams.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!