Lemputės automobiliams Philips ColorVision

2 lapkričio 2013, 19:28

„ColorVision“ tai naujos „Philips“ gaminamos lemputės automobiliams. Jos yra keturių spalvų: mėlynos, žalios, geltonos ir violetinės. Šios lemputės suteikia 60 % daugiau baltos šviesos bei pagerina matomumą kelyje iki 25 metrų.

„ColorVision“ šviesos efektas

„ColorVision“ yra pirmoji serija spalvotų lempučių, kurios atitinka visus automobilio apšvietimo reikalavimus ir turi patvirtinimą ECE R37, leidžiantį naudoti Europos keliuose. Jos leidžia atlikti automobilio išvaizdos pakeitimus, kurie ankščiau buvo neįmanomi. Tai suteikia galimybę individuoalizuoti automobilį, pasirenkant vienos iš keturių spalvų apšvietimą.

Dėka specialios optinės lempučių „ColorVision“ dangos, lemputės turi spalvoto atšvaito efektą. Šis efektas gaunamas atsispindint šviesai automobilio reflektoriuje. Įjungus šviesas lempos šviečia mėlynai, žaliai, geltonai ir violetiniai, priklausomai nuo pasirinktų lempučių. Tačiau, kelią apšviečia balta šviesa. Lemputės „ColorVision“ buvo sukurtos siekiant optimizuoti šviesos parametrus. Jos suteikia iki 60 % daugiau šviesos nei standartinės lemputės ir pagerina matomumą iki 25 metrų.

Kvarcinis stiklas, naudojamas „ColorVision“ konstrukcijoje užtikrina atsparumą drėgmei ir ekstremaliems temperatūros svyravimams. Papildomai lemputės padengtos specialia anty-UV danga, kuri nepraleidžia ultravioletinių spindulių ir taip apsaugo žibintą nuo išblukimo ir pageltimo.

Kiekviena „ColorVision“ serijos lemputė atitinka visus Europos teisinius reikalavimus ir yra aprobuota naudoti kelyje. Kadangi spalvotų automobilių žibintų įdėja yra revoliucinė, kiekvienoje „ColorVision“ lempučių pakuotėje yra jas naudoti leidžiantys pažymėjimai, kuriuos galima parodyti patikros kelyje atveju.

Savo savybių dėka, lemputės „ColorVision“ suteikia geriausia šviesos efektą, esant tradiciniams reflektoriams. Lemputės „ColorVision“ gaminamos populiariausių rūšių: H4 ir H7.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!