GOODYEAR tieks padangas naujajam FIAT 500

21 spalio 2013, 21:03

Padangos „Goodyear EfficientGrip“ ir „Vector4Seasons“ pasirinktos kaip originali įranga automobiliams „Fiat 500“, „Fiat 500C“ ir naujajam „Fiat 500L Trekking“. Šiuo metu „Fiat 500“ ir kabrioletas „Fiat 500C“ siūlomi su padangomis „Goodyear EfficientGrip“, o modelis „Fiat 500L Trekking“ su „Vector 4Seasons“ padangomis.

Padangos „EfficientGrip“ (dydis: 195/45R16 84V) leis „Fiat 500“ ir „Fiat 500C“ vairuotojams taupyti degalus. Tai pasiekta dėka aukštos technologijos protektoriaus, kuris mažina pasipriešinimą riedėjimui.

Triukšmą mažinantis protektoriaus dizainas suteikia ramų, komfortišką važiavimą, o specialus protektoriaus paviršius gerina sukibimą su šlapia kelio danga ir trumpina stabdymo kelią.

–          „Padangos „EfficientGrip“ buvo sukurtos siekiant padidinti efektyvumą ir pailginti padangų ilgaamžiškumą. Protektoriaus mišinys su silicio dioksidu pailgina padangų ilgaamžiškumą, sumažina pasipriešinimą riedėjimui, sumažina kuro sąnaudas bei anglies dvideginio išmetimą.“ – teigia Hugues Despres, prekės ženklo „Goodyear“ direktorius Europoje, Artimuosiuose Rytuose bei Afrikoje.

Padangos „Goodyear Vector 4Seasons“ su snaigės simboliu, kurių gumos mišinys tinka ištisus metus, turi plokštesnį kontūrą, dėka kurio slėgis padangose pasiskirsto tolygiai. Tai leidžia vairuotojui įveikti ilgus atstumus, sunaudojant mažiau degalų. Šios padangos yra atsparesnės akvaplaningui bei pasižymi trumpesniu stabdymo keliu ant ledo.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!