JLM Lubricants

16 spalio 2013, 20:58

UAB PMM jau trečius metus Baltijos šalyse atstovauja Olandijos gamintoją „GMS Lubricants“ ir jos prekės ženklą „JLM“. „GMS Lubricants“ jau vienuolika metų gamina ir tobulina įvairius eksploatacinius skysčius automobiliams.

Įmonės atstovaujama Olandijos kompanija pirmauja degalų, kuro priedų ir skysčių vožtuvams apsaugoti rinkoje. GMS Lubricants išleido itin aukštos kokybės produktų seriją „JLM“ prekės ženklu, įskaitant „JLM“ skystį (JLM Valve Saver Fluid) ir rinkinį (JLM Valve Saver Kit) vožtuvams apsaugoti. GMS Lubricants inžinieriai supranta šiuolaikinius rinkos reikalavimus ir geba juos patenkinti siūlydami kokybiškus, techninei priežiūrai skirtus, gaminius.

„JLM“ svarbiausia išlaikyti automobilį kaip galima ilgiau naują, gerinant našumą, mažinti degalų sąnaudas, kasdienį nusidėvėjimą bei mažinti išmetamųjų teršalų kiekį.

„JLM“ gaminiai varikliams, naudojantiems suskystintus degalus

Automobilių degalai ir suskystinti degalai kone visiškai neturi tepimo poveikio ir, palyginti su benzinu, dega esant gerokai aukštesnei temperatūrai. Dėl to labai įkaista vožtuvai, o ilgainiui  susidėvi vožtuvų lizdai, ir variklis ima veikti prasčiau, mažėja suspaudimas ir galiausiai variklis nustoja veikti. Vienas iš sėkmingiausių kompanijos produktų „JLM“skystis (JLM Valve sever fluid). Naudojant „JLM“ skystį vožtuvams apsaugoti susidaro speciali danga, apsauganti vožtuvus ir jų lizdus nuo susidėvėjimo.

Naujasis „JLM“ rinkinys vožtuvams apsaugoti – tai patikimiausias būdas automatiškai įpurkšti „JLM“ skystį vožtuvams apsaugoti tiesiai į automobilio degalų sistemą.

„JLM“ skystis vožtuvams apsaugoti – skirtas naudoti kartu su „JLM“ rinkiniu vožtuvams apsaugoti arba bet kokiu kitu dalijimo agregatu. Naudojamos tik aukščiausios kokybės sudedamosios dalys, tiekiamos pasaulyje pirmaujančių gamintojų, ir taip užtikrinama geriausia automobilio vožtuvų ir jų lizdų apsauga.

Produktai tinkamai naudoti visų tipų varikliams varomiems benzinu, suskystintais degalais ar suslėgtomis gamtinėmis dujomis.

Privalumai: apsaugo įleidimo ir išmetimo vožtuvus ir jų lizdus, valo injektorius ir degalų sistemą, mažina kenksmingų medžiagų emisiją, naudojant sutepama viršutinio cilindro sritis, taupomi degalai.

Dyzelinių variklių kietųjų dalelių filtro valiklis„JLM DPF Cleaner“ ir „JLM PAT Fluid“

Įmonės didžiausia naujiena – tai dyzelinių variklių kietųjų dalelių filtro valiklis, specialiai skirtas valyti dyzelinių variklių kietųjų dalelių filtrus ir gerinti jų veikimą. Jį naudojant užtikrinamas dyzelinių variklių filtrų sistemų ilgaamžiškumas.

„JLM“dyzelinio variklio suodžių dalelių filtro valiklisyra paruoštas dviem variantais:

·         DPF filtrų valiklis (Diesel particular filter cleaner) – pilamasį degalų bakąkiekvienos intervalinės priežiūros metu arba automobiliui pravažiavus 10000 km.

·         Skystis DPF filtrui (JLM PAT Fluid) – kurį tik oficialiai pripažintas mechanikas gali įpilti į specialių DVDF bakelį, pritvirtintą po automobiliu.

Daugiau informacijos apie Jus dominančius „JLM“ produktus internetiniame puslapyje http://www.jlm-baltics.com/lt/gaminiai/

Kontaktai susisiekimui http://www.jlm-baltics.com/lt/kontaktai/

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!