Padangos BRIDGESTONE ir FIRESTONE išbandytos bandymuose

6 spalio 2013, 1:12

Žieminės padangos „Bridgestone Blizzak“ gavo aukščiausius įvertinimus bandymuose, kuriuos atliko Vokietijos automobilizmo žurnalai. Sėkmė nusišypsojo ir žieminėms padangoms „Firestone Winterhawk 3“, kurios buvo įvertintos automobilių klubų rengtuose bandymuose.

Padangos „Bridgestone Blizzak LM-32“ „labai rekomenduojamos“

Žieminių padangų modelis „Blizzak LM-32“ buvo pripažintas dviejų žinomų Vokietijos automobilizmo žurnalų. Žurnalas „Autozeitung“ skyrė įvertinimą „labai rekomenduojamos“ ir užėmė 4 vietą iš 50 žurnalo „AutoBild“ tikrintų padangų.

Padangų modelis „Bridgestone Blizzak LM-32“ žurnalo „Autozeitung“ bandymuose buvo bandomas automobilyje „Volswagen Golf“ (dydis: 195/65 R15 T) ekstremaliomis žiemos sąlygomis Laplandijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Padangos pademonstravo puikų sukibimą ir stabdymą ant sniego, gerą atsparumą akvaplaningui ir universalią bei patikimą reakciją įvairiomis sąlygomis. Žurnalo „Autozeitung“ redakcija liko ypač sužavėta padangų pasirodymu ant sniego.

Padangos „Blizzak LM-32“ buvo aprašytos kaip tos, kurios „apskritai suteikia gerus rezultatus“ drėgnomis oro sąlygomis ir „garantuojančios saugų ir komfortišką bei triukšmo nekeliantį vairavimą“ esant sausoms oro sąlygoms. Padangos „Bridgestone Blizzak LM-32“ gavo įvertinimą „rekomenduojamos, kaip gerai suderintos žieminės padangos su padobulintu gumos mišiniu“.

Norint įvertinti, kad rezultatai nėra atsitiktinumas, padangos „Blizzak LM-32“ dalyvavo ir pasiekė gerų rezultatų žurnalo „AutoBild“ nepriklausomuose tyrimuose. Bandymuose, kurių rezultatai buvo skelbiami 2013 m. spalio 2 dieną, padangų modelis „Blizzak LM-32“ užėmė 4 vietą tarp 50 kitų žieminių padangų.

Panašių įspūdingų rezultatų padangos „Blizzak LM-32“ pasiekė pernai. 2012 m. „AutoBild“ reitinguose padangos „Blizzak LM-32“ dėka rezultatų, esant snieguotai, šlapiai ir sausai kelio dangai, buvo pripažintos vienos iš trijų modelių, tarp 42 modelių ir gavo įvertinimą „labai rekomenduojamos“. Padangos „Blizzak LM-32“ gavo aukščiausius įvertinimus bandymuose ant sniego, kuriuos atliko pirmaujantys Europos automobilių klubai ADAC, ÖAMTC ir TCS. Bandymuose padangos įveikė 10 konkurentų ir gavo įvertinimą „rekomenduojamos“.

Padangos gavo TÜV SÜD patvirtinimą už rezultatus, esant šlapiai kelio dangai. Šis modelis neabejotinai gerai pasirodė stabdymo, esant drėgnai kelio dangai, šoninio sukibimo su šlapia kelio danga ir atsparumo slydimui, esant akvaplaningui, bandymuose. Vokietijos žieminių padangų bandymuose SUV/CUV, kuriuos atliko ADAC, ÖAMTC ir TCS 2012 m., padangos „Blizzak LM-80“ užėmė pirmą vietą ir gavo įvertinimą „labai rekomenduojamos“. Šios padangos taip pat užėmė pirmą vietą 2012 m. organizuotuose visureigių padangų bandymuose. Bandymus atliko ACE (Auto Club Europa) ir GTU (Vokietijos techninės kontrolės asociacija).

Padangos „Firestone Winterhawk 3“ ACE1 ir GTÜ2 bandymuose

Padangos „Firestone Winterhawk“ pasiekė rekordinių rezultatų sudėtiniuose žieminių padangų bandymuose, kuriuos atliko ACE ir GTÜ 2013 m. Iš 9 vertintų 185/60 R15 dydžio padangų, ACE ir GTÜ įvertino „Firestone Winterhawk“ padangas. Padangos buvo įvertintos buvo dėl kainos ir kokybės santykio bei bendro efektyvumo, esant įvairioms oro sąlygoms. Galutiniuose bandymų rezultatuose padangos užėmė 4 vietą. GTÜ ypač sužavėjo padangų balansas ant sausos ir šlapios kelio dangos, mažas pasipriešinimas riedėjimui bei patraukli kaina, kurios dėka modelis „Winterhawk 3“ gavo įvertinimą „rekomenduojamos“ bei „2013 m. nugalėtojos, vertinant kainos ir kokybės santykį”.

 Jake Rønsholt, „Bridgestone Europe“ generalinis direktorius, teigia:

–          „Pasiekti tinkamą pusiausvyrą tarp saugumo, veiksmingumo ir rezultatų žiemos sąlygomis, tuo pačiu išlaikant tinkamą kainą, yra iššūkis, kurį mes puikiai žinome. Kiekvienais metais mes to siekiame su ta pačia energija. Manome, kad naujausių bandymų rezultatai yra patvirtinimas, kad einame teisingu keliu“.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!