Įmonė LAVERNA skelbia išpardavimą

18 rugsėjo 2013, 22:29

Įmonė „Laverna“ spec.kaina išparduoda skaitmeninės muzikos grotuvus, sukurtus specialiai muzikos klausimuisi iš iPod/iPhone, Android telefonų ir USB atminties laikmenų.

Magnetolos MVH-350BT specialiai kurtos orientuojantis į lengvą ir patogų nešiojamų įrenginių pajungimą ir skirtos būtent tiems pirkėjams, kuriems tradicinius CD pakeitė muzika, klausoma iš išmaniųjų telefonų ar kitų nešiojamų įrenginių.

MVH-350BT su integruotu Parrot Bluetooth moduliu leidžia saugiai ir be įtampos naudotis laisvų rankų įranga vairuojant. Taip pat Parrot Bluetooth technologijos dėka galima klausytis muzikos per Bluetooth iš šią funkciją palaikančių įrenginių. Naudojantis integruota laisvų rankų įranga, vairuotojo balsas perduodamas per išorinį mikrofoną, jungiamą prie magnetolos, o pašnekovas girdimas per automobilio garso sistemą, garantuojant optimalią girdimo garso kokybę.

Plačios kitų įrenginių jungimo ir grojimo iš jų galimybės abejose 1-DIN magnetolose suteikia galimybę prijungti išmanųjį telefoną, nešiojamą MP3 grotuvą ar USB laikmeną bei klausytis MP3, WMA ir WAV muzikos failų. Priekyje esanti USB jungtis leidžia lengvai prijungti USB įrenginius vairuojant, o Aux įėjimo dėka galite klausytis muzikos iš bet kurio nešiojamo muzikos grotuvo.

Dėl tiesioginio iPod ir iPhone valdymo, juos galima prijungti prie MVH-350BT tiesiai per USB jungtį ir klausytis puikios kokybės muzikos. Be to iPod ir iPhone baterija tuo metu yra ir įkraunama. Naujoji MVH grotuvų serija taip pat palaiko ir Android įrenginius, prijungtus per USB jungtį, bei leidžia klausytis visos muzikos, laikomos juose.

Prie abiejų grotuvų yra galimybė prijungti esamą valdymą ant vairo (reikalingas papildomas adapteris).

Kainas ir sąlygas rasite elektroninėje parduotuvėje:

http://www.geroskainos.lt/Akcija/Pioneer-MVH-350BT-RDS-magnetola-su-Bluetooth-USB-ir-iPod-Andro.html?listtype=search&searchparam=350&searchcnid=f994b815b091cf50fcd25f658a895332

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!