Įmonė Bobrek

4 rugpjūčio 2013, 22:00

Šiame straipsnyje pateiksime trumpą informaciją apie Lenkijoje veiklą vykdančią įmonę „Bobrek“

Prekybos įmonė „Bobrek“ savo veiklą pradėjo 1992 m. Lodzėje (antras pagal dydį Lenkijos miestas) kaip vietinė įmonės „FPS POLMO Tczew“, tuo metu buvusios didžiausia Lenkijoje greičių dėžių sunkvežimiams ir autobusams gamintoja, distributorė.

Lenkijos sunkvežimių rinkos pokyčių metu 1998 m., įmonė „Bobrek“ pradėjo ilgalaikį bendradarbiavimą su pirmaujančia atsarginių detalių pavarų dėžėms ir ašims gamintoja – Italijos kompanija iš Bolonijos „Euroricambi“.

2004 m. įmonė persikėlė į naujai pastatytą sandėlį Lenkijos mieste Strykow, kuris yra netoli dviejų pagrindinių automagistralių Lenkijoje A1 ir A2 sankirtos.

Šiuo metu įmonė „Bobrek“ yra autorizuota dylerė ir pardavėja „Euroricambi” produkcijos Lenkijoje, autorizuota įmonės iš Olandijos „Kroon-oil Company” distributorė bei prekybos partnerė tokių gamintojų, kaip: ZF, „Eaton”, „Man” ir „Mercedes-Benz”.

Įmonė specializuojasi atsarginių detalių greičių dėžėms ir pusašiams pardavime europietiškiems sunkvežimiams ir autobusams, tokiems, kaip: DAF, MAN, MERCEDES, RVI, SCANIA ir VOLVO.

Daugiau informacijos apie įmonę galite rasti internetiniame tinklalapyje http://www.bobrek-tir.com.pl/

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!