MERCEDES AMG su CONTINENTAL padangomis

26 birželio 2013, 22:00

Padangos „ContiSportContact 5 P“ bus gamykliškai montuojamos „Mercedes“ A ir C AMG klasės automobiliuose. Jų įsigyti taip pat galima bus iš įgaliotų „Mercedes – Benz“ atstovų.

„Continental“ padangos AMG automobiliams

„Mercedes AMG“ sutiko gamykliškai montuoti padangas „ContiSportContact 5 P“ į savo tiuninguotus automobilius. Aukščiausios klasės „Continental“ padangos bus montuojamos A ir C klasės modeliuose. AMG išsirinko dviejų skirtingų dydžių padangas kiekvienam modeliui. Kaip ir kiti „Mercedes – Benz“ rekomenduojami produktai, šios padangos bus pažymėtos „MO“ („Mercedes Original“) ženklu. Šis ženklas bus ant padangos šono, šalia padangos dydžio. „ContiSportContact 5 P“ padangas galima bus įsigyti iš įgaliotų „Mercedes – Benz“ atstovų ir automobilių padangų parduotuvėse.

A ir C AMG klasės automobiliams išrinktos 235/35 ZR 19 ir 255/30 ZR 19 dydžių padangos. „ContiSportContact 5 P“ padangos garantuoja gerą sukibimą su kelio danga ir važiavimo ir stabdymo metu, optimalų sukibimą posūkiuose, saugumą net ekstremaliomis sąlygomis ir vandens pašalinimą, esant šlapiai kelio dangai. Be to, šios padangos užtikrina komfortišką važiavimą, o tai yra retenybė sportinių padangų srityje.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!