RENAULT CLIO RS 200 EDS su DUNLOP padangomis

4 birželio 2013, 22:00

Neseniai į rinką įvestos padangos „Dunlop Sport Maxx RT“ buvo pasirinktos automobiliui „Renault Clio RS 200 EDC“. Naujame kupė bus sumontuotos populiariausio dydžio 205/40R18 86Y XL „Dunlop“ padangos.

Nauja „Renault Clio RS“ su „Sport Maxx RT“ padangomis

Projektuojant „Sport Maxx RT“ padangas, buvo remiamasi 125 m. lenktyninių automobilių technologijų patirtimi. Įmonė turi patirties žinomiausiose lentynių trasose pasaulyje, pavyzdžiui: Le Mans, Nurburgring ir Silverstone. Visos „Dunlop“ padangos gaminamos, remiantis lenktynių technologijomis, jos naudojamos kalbant apie mišinį, inžinerinius bei dizaino sprendimus.

Paryžiaus automobilių parodoje oficialiai pristatytas 2012 m. automobilis „Clio RS 200 EDC“ yra su 1.6 turbo varikliu (200 AG ir 240 Nm sukimo momentas), šešių bėgių, su EDC dvigubos sankabos transmisija, valdoma vairo mygtukais. Automobilyje yra pažangios technologijos, paimtos iš „Renault“ lenktynių paveldo, pavyzdžiui: modifikuota pavarų perjungimo programa, pagerinta oro įsiurbimo charakteristika, ESP ir vairavimo sistemos nustatymai bei lenktyninis rėžimas. Suprojektuotas ir pagamintas pagal „Renault Sport Technologies“ naujasis „Renault Clio RS 200 EDC“ yra gaminamas Prancūzijoje.

„Dunlop“ yra išskirtinis padangų tiekėjas automobilių lentynėms.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!