COMMA OIL & CHEMICALS – alyvos, tepalai ir specialūs produktai

29 gegužės 2013, 22:00

Kompanija Comma 1965 metais buvo įkurta kaip nepriklausomas, Didžiojoje Britanijoje registruotas gamintojas, užsiimantis alyvų ir tepalų, skirtų automobiliams, gamyba. Jau daugelį dešimtmečių Comma Oil & Chemicals yra pirmaujantis variklinių alyvų ir tepalų, skirtų automobiliams, tiekėjas visiems Didžiosios Britanijos servisams.

1965 m. įkurtas kaip Didžiosios Britanijos nepriklausomas tepalų gamintojas, „Comma Oil & Chemicals“ šiandien yra dažniausiai pasirenkamas automobilių variklių alyvų ir tepalų tiekėjas Didžiosios Britanijos servisams. Vienintelėje savo gamykloje, kuri yra įkurta Pietryčių Anglijoje, gamina daugiau nei 400 rūšių alyvų, tepalų ir chemikalų, skirtų transporto priemonėms, – nuo variklių alyvų, tepalų iki metalo lydinio ratlankių valiklių. Kompanija vykdo nuolat plėtojamą eksportą ir šiuo metu platina savo produkciją daugiau nei 40 pasaulio šalių. Kompanijos misija – transporto priemonių rinkos klientams pagrindinėse Europos, Afrikos ir Azijos rinkose atsakingai ir pelningai tiekti tepalus bei specifinius automobilių priežiūrai skirtus chemikalus. Būti ir platintoju, ir pirmuoju pasirinkimu savo klientams, ieškantiems veiksmingumo ir inovacijų. Taip pat kompanija siekia būti vertinama dėl savo produkcijos ir klientų aptarnavimo kokybės, tokiu būdu stengdamasi auginti savo ir klientų pajamas, pelną ir atstovaujamo prekės ženklo vertę. „ Comma“ šūkis – teisingus dalykus reikia daryti tinkamu būdu.

2012 metų kovo 1 dieną iš Brazilijos kilusi korporacija „Cosan S.A. Indústria e Comércio“ („Cosan“) įsigijo pagrindinį kompanijos „Comma Oil & Chemicals“ akcijų paketą ir tapo naująja kompanijos šeimininke. Būdama didžiausia Brazilijoje cukraus, alyvos ir benzino tiekėja, korporacija „Cosan“ planuoja dideles investicijas į „Comma“ prekių ženklo populiarinimą ir automobilinių alyvų pardavimo rinkos plėtrą.

Nors alyvos vis dar yra pagrindinė kategorija „Comma“ asortimente, tačiau per ilgus veiklos metus pasiūla gerokai išsiplėtė ir šiuo metu „Comma“ gali pasiūlyti beveik kiekvieną automobiliui reikalingą skystį, prisidedantį ne tik prie sklandaus jo darbo, bet ir prie išvaizdos. Pavyzdžiui, aušinimo skysčiai dabar tapo ypač svarbia verslo dalimi, nes automobilių gamybos industrija vis sparčiau juda link gamintojų specifinių produktų, taip pat, kaip buvo su variklių tepalais pastaraisiais metais. Kartu su alyvomis aušinimo skysčiai yra viena iš pagrindinių produktų kategorijų. Asortimentas dabar yra suformuotas iš begalės skirtingų produktų, apimančių stabdžių skysčius, alyvas, tepalus, aerozolius, degalų ir tepalų priedus ir, be abejo, daugybę laimėjimų pelniusią valymo priemonių liniją. Kalbame apie „Manista“ – pačių „Comma“ specialistų sukurtą, daugybę tarptautinių apdovanojimų pelniusį rankų valiklį, kuris užtikrina švarą po ilgų darbo valandų prie automobilio.

„Comma“ didžiuojasi savo produktais ir aptarnavimo kokybe. Kaip jau buvo minėta, bendradarbiavimas su „ExxonMobil“ suteikia priėjimą prie aukščiausios kokybės žaliavų pasaulyje – tiek iš jų pačių turimo asortimento, tiek iš jų išskirtinio tiekėjų tinklo. Žaliavos maišomos savoje gamykloje, kuri veikia ne tik pagal aukštus kompanijos standartus, bet taip pat pagal bendrus alyvų rinkos standartus (tokius kaip ISO 9001 ir ATIEL Europos variklių alyvų kokybės valdymo sistemos (EELQMS)), pagal kuriuos yra maišomi visi be išimties variklių tepalai ir alyvos. Šie standartai ne tik užtikrina produkcijos kokybę, bet ir tai, jog veikla vykdoma atsakingai. Pavyzdžiui, „Comma“ gamybos saugumas yra aukščiausio lygio – jį įvertino ROSPA (Karališkoji apsaugos nuo nelaimingų atsitikimų asociacija), kuri 13-tus metus iš eilės apdovanojo įmonę Prezidento apdovanojimu. Paskutiniu metu investuodama į didesnę aplinkos apsaugą, „Comma“ gavo „Anglies atsakomybės standarto“ („Carbon Trust Standart“) sertifikatą, kuris parodo, kad per ilgus metus savo veikloje „Comma“ sėkmingai sumažino anglies „pėdsaką“ ir kad įmonė ir toliau tobulėja šioje srityje.

„Comma“ prekės ženklo kokybė sulaukia dėmesio ir iš kitų didžiųjų prekės ženklų atstovų. Pavyzdžiui, su BASF koncernu „Comma“ turi išskirtinį susitarimą, pagal kurį jų „Glysantin“ technologijos pagrindu sukurtas skystis aušinimo sistemoms, tiekiamas su „Comma“ prekės ženklu ir turi didžiausių OEM (originalių detalių gamintojų) leidimus.

Nėra sunkesnio testo variklių alyvoms ir tepalams nei automobilių sportas. „Comma“ turi ilgametę bendradarbiavimo su geriausiais lenktynininkais ir komandomis patirtį. Šiandien kompanija didžiuojasi, būdama „FIA Formula 2“ čempionato ir „MotorSport Vision“ technikos partneriu – pirmaujančiu automobilių sporto rėmėju Didžiojoje Britanijoje. Kiekvienas automobilis, pernai dalyvavęs „FIA Formula 2“ čempionate, buvo prižiūrimas naudojant „Comma“ tiekiamus produktus. „Comma“ remiamas automobilis, vairuojamas Jolyon Palmer, bendroje įskaitoje finišavo antras. Bendradarbiavimas su „Palmer Motorsport“ suteikia galimybę panaudoti produkciją pačiose įvairiausiose transporto priemonėse – nuo „Clio“ ir BMW M3 iki vienviečių, specialiai lenktynėms paruoštų automobilių.

Automobilių industrija tampa vis sudėtingesnė – atsiranda vis daugiau reikalavimų, susijusių su aplinkosauga, garsiai aptariamos augančios degalų kainos – tad šiuo metu ypač svarbu turėti tinkamas priemones, padedančias parinkti reikiamus produktus. Galimybė suklysti kaip niekada yra didelė. Todėl „ Comma“ rinkai pasiūlė produktų naudojimo rekomendacijas – „Naudojimo taisykles servisams“, kuriose pateikiamos variklių alyvų ir tepalų, aušinimo skysčių rekomendacijos beveik kiekvienai europietiškai transporto priemonei, pagamintai per paskutinius 30 metų. Šis gidas buvo atnaujintas ir išsiųstas daugiau nei 1100 servisų visoje Didžiojoje Britanijoje. Leidinys yra populiariausias tokio tipo gidas visoje Didžiosios Britanijos rinkoje. Tačiau, spausdintus katalogus sparčiai keičia elektroniniai, todėl „Comma“ 2009 ir 2010 m. investavo didžiules sumas, kad galėtų perkelti visą šią informaciją į savo svetainę. „Comma“ taip pat perkėlė visą savo informaciją į populiariausias katalogų sistemas, tokias kaip „Autocat+“,“ Activant“, ir į keletą nuosavų klientų sistemų. Tokio pobūdžio informacija yra neįkainojama autoservisams, jeigu jie nori išvengti nesėkmių savo darbo vietoje.

Kalbant apie tai, kuo dar „Comma“ skiriasi nuo kitų gamintojų, būtina paminėti, kad:

„Comma“ kompanijos gebėjimas derinti mažos kompanijos lankstumą ir didelės kompanijos galimybes leido jai tapti pirmaujančia variklio tepalų tiekėja nepriklausomuose Didžiosios Britanijos servisuose. Veikla vienoje gamykloje suteikia didelio pranašumo, ypač lankstumo, greitai priimant sprendimus ir nustatant kainas, konkurencingas visoje rinkoje. Visa tai leidžia pirkėjams pasiūlyti platų kokybiškų produktų asortimentą bei aukščiausio lygio aptarnavimą ir techninę priežiūrą. Būdama ten, kur ji dabar yra, kompanija „Comma Oil & Chemicals“ ir toliau mums aiškiai parodo, kad „teisingus dalykus reikia daryti tinkamu būdu“.

www.commaoil.com

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!