Pristatomas DANUSHIS CHEMICALS stabdžių skysčių asortimentas

28 gegužės 2013, 22:00

„Danushis Chemicals“ siūlo kelių rūšių stabdžių skysčius. Šios įmonės asortimente galite rasti įvairiose talpose parduodamų stabdžių skysčių.

„Danushis Chemicals“ stabdžių skysčių asortimentas

„Danushis Chemicals“ stabdžių skysčių asortimentą sudaro:

• Stabdžių skystis DOT-3. Naudojamas visų markių automobiliuose, kurių instrukcijose rekomenduojamas, hidraulinės stabdžių ir sankabos sistemos darbui, kai aplinkos temperatūra nuo +50C iki –50C. Galima maišyti su DOT-4, „Neva“. Virimo temperatūra apie 227C. Skystis pažeidžia automobilio dažus, kai kurias gumas. Skystis sugeria aplinkoje esančią drėgmę. Negalima maišyti su DOT-5. Atvirą indą su DOT-3 negalima laikyti ilgiau kaip savaitę.Tiekiamas 0,5kg, 1kg indeliuose ir 220kg statinėse.

• Stabdžių skystis DOT-4. Naudojamas visų markių automobiliuose, kurių instrukcijose rekomenduojamas, hidraulinės stabdžių ir sankabos sistemos darbui, kai aplinkos temperatūra nuo +50C iki –50C. Galima maišyti su DOT-3, „Neva“. Virimo temperatūra apie 230C. Skystis blogiau sugeria aplinkoje esančią drėgmę, negu DOT-3. Negalima maišyti su DOT-5. Tiekiamas 0,5kg, 1kg indeliuose ir 220kg statinėse.

Daugiau informacijos apie „Danushis Chemicals“ produkciją galite rasti internetiniame tinklalapyje http://www.danushis.lt

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!