FIGIEFA kongresas aktualiausiais autodalių rinkai klausimais

21 rugpjūčio 2011, 22:00

Šių metų rugsėjo 28 – 29 dienomis FIGIEFA (Tarptautinė autodalių distributorių federacija) kartu su SDCM (Lenkijos autodalių distributorių ir gamintojų asociacija) organizuoja autodalių distributorių ir gamintojų kongresą Varšuvoje. Anot FIGIEFA prezidento p. Michel Vilatte – tai pats svarbiausias šių metų renginys nepriklausomai automobilių remonto ir autodalių rinkai.

Autodalių distributorių ir gamintojų kongresas vyksta kas du metus ir tai pirmasis kartas, kai FIGIEFA organizuoja tokio pobūdžio renginį Vidurio – Rytų Europoje.

Kongrese bus nagrinėjami šiam laikmečiui aktualiausi Europos autodalių rinkos dalyviams klausimai: situacija Europos autodalių rinkoje po finansinės krizės, Europos Komisijos vykdoma politika autodalių rinkos atžvilgiu ir kiti. Organizatoriai ir kongreso pranešėjai paruošę įdomius ir naudingus pristatymus svarbiausiais Europos autodalių rinkos klausimais kvies diskutuoti ir surasti palankiausius sprendimus. Dalykiniuose susitikimuose organizatorius suteiks palankias galimybes susitikti su FIGIEFA nariais – daugelio Europos didžiausių autodalių gamintojų ir distributorių atstovais iš įvairių Europos šalių.

Į kongresą jau yra užsiregistravę daugiau, nei 40 svečių iš Europos kompanijų ir autodalių rinkos asociacijų, taipogi laukiama apie 200 svečių iš Lenkijos: daugiausia autodalių rinkos kompanijų vadovų.

Kongreso informacinis partneris Lietuvoje – MotoFocus.lt. Pasinaudodami šia galimybe kviečiame visus autodalių rinkos dalyvius ir besidominčius šia sritimi dalyvauti FIGIEFA kongrese ir pasinaudoti idealia galimybe praplėsti savo žinias apie Europos autodalių distributorių ir gamintojų šių dienų aktualijas bei užmegzti naujus ir vertingus verslo ryšius.

Daugiau informacijos, kongreso programa bei registracija į kongresą telefonu 8 698 73098 arba el.paštu info@motofocus.lt.

Pagarbiai,

MotoFocus kolektyvas

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!