Prekės ženklas OSRAM pripažintas labiausiai tausojančiu aplinką

15 gegužės 2013, 22:00

„Reader’s Digest“ kasmet organizuojamo vertinimo „Ranking European Trusted Brands“ metu, yra nustatomi patikimiausi prekės ženklai. Prekės ženklas OSRAM pakliuvo į labiausiai gamtą tausojančių prekės ženklų sąrašą.

„European Trusted Brands“ („Patikimiausi prekės ženklai“) 2013 m.

2013 m. vertinime buvo paskelbti 79 000 prekės ženklų, 45 skirtingose kategorijose. Šiemet pirmą kartą specialiais prizais buvo apdovanoti ir „patikimiausi“ asmenys. „Labiausiai aplinką tausojančių prekės ženklų“ kategorijoje laimėjo įmonė OSRAM (surinko 60 % balsų).

Veikla, susijusi su aplinkos apsauga, įmonei OSRAM yra ypač svarbi. Praeitais metais daugiau, nei 70 % visų įmonės pajamų, OSRAM uždirbo parduodant ekologiškus produktus.

Įmonė OSRAM yra įsipareigojusi keliose aplinkos apsaugos priemonėse, pvz. : projektas „Off – grid“, vykdomas prie Viktorijos ežero, Kenijoje. Šiuo prijektu siekiama įgyvendinti efektyvaus energijos vartojimo sprendimus, ten kur nėra prijungimo prie elektros tinklo.

Kita ekologijos inovacija yra programa en.lighten, kuri buvo pradėta Jungtinių Tautų Aplinkos apsaugos programos (UNEP). Šis projektas remia šalis, kurios greitai pereina į energotaupų apšvietimą. Pagal en.lighten apie 50 šalių įsipareigojo iki 2016 metų pereiti prie energiją taupančio apšvietimo, kuris pakeis visus įprastus šviesos šaltinius. OSRAM yra narė tarptautinės organizacijos „Global LEAP“, kuri buvo prikelta ONZ ir Pasaulio Banko. Organizacijos tikslas yra palengvinti energiją taupančių apšvietimo elementų prieinamumą kuo daugiau gyventojų.

„European Trusted Brands“ yra didžiausias Europos vartotojų pasitikėjimo tyrimų centras, kuris tiria europiečių pasitikėjimą institucijomis, prekės ženklais ir produktais. Tryliktąjį tyrimą „Readers Digest“ atliko 12 – oje Europos šalių (Belgija, Čekija, Suomija, Prancūzija, Olandija, Vokietija, Lenkija, Portugalija, Rusija, Rumunija, Slovakija ir Šveicarija). Šiame tyrime dalyvavo 18314 respondentų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!