BMW apdovanojo įmonę Bosch

21 balandžio 2013, 22:00

Įmonė „Bosch“ gavo Vokietijos automobilių gamintojos BMW apdovanojimą „BMW Supplier Innovation Award”. Apdovanojimas įteiktas už inovacijas ir pasiekimus.

„BMW Supplier Innovation Award“

Įmonė „Robert Bosch GmbH“ gavo ypatingą apdovanojimą už partnerystę, kuriant naujoves. Tokiu būdu BMW pagerbė ilgalaikį ir unikalų dviejų įmonių bendradarbiavimą.

Herbert Diess, įmonės BMW AG valdybos narys, atsakingas už įmonės plėtrą, apdovanojimo įteikimo ceremonijos metu, pabrėžė naujų technologijų svarbą:

– „Inovacijos garantuoja sėkmę automobilių rinkoje. Daugelis pirkėjų nusprendžia pirkti tą automobilį, kurio inovacijos atitinka pirkėjo lūkesčius. Inovacijos yra pagrindinis veiksnys, formuojantis automobilių pramonės ateitį“.

„Bosch“ artimiausioje ateityje vis dar planuoja dalyvauti šiuolaikinių sistemų gamyboje. Įmonė dirba ne tik ties vidaus degimo variklių gerinimu, bet ir ties alternatyviomis bei hibridinėmis varomosiomis technologijomis. Taip pat daug dėmesio „Bosch“ skiria automatiniam vairavimui bei protingiems sprendimams multimedijų veikime bei vartotojo interfeisui. Jau šiandien inovacijos yra montuojamos ne tik aukštos klasės automobiliuose, bet ir kompaktinių automobilių segmente.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!