Denso pataria keisti valytuvus

16 balandžio 2013, 22:00

Pavasarį vairuotojai turėtų atnaujinti savo automobilius. „Denso“ ekspertai teigia, kad pavasarį vairuotojai turėtų pakeisti ir susidėvėjusius langų valytuvus.

Valytuvų keitimas yra pavasarinės automobilio priežiūros dalis

Valytuvų nusidėvėjimui žiemą turi įtakos žema temperatūra, saulė, ledas ir sniegas ant stiklo paviršiaus. Valytuvų nusidėvėjimo požymius pastebėti yra gana lengva: nuvalius stiklą atsiranda siauri dryželiai, nenuvalyti plotai, dirbant valytuvai kelia triukšmą ir šokinėja. Nusidėvėję ar prastai pasirinkti valytuvai dažnai subraižo stiklą.

Nepaisant akivaizdžių valytuvų nusidėvėjimo požymių, vairuotojai taupo ir naujų valytuvų pirkimą atideda ateičiai – juk net jei valytuvai blogai nuvalo purvą ir vandenį, automobilį vairuoti vis dar galima. Tiesą sakant, galima, bet kam rizikuoti savo ir keleivių gyvybe, kuomet nauji valytuvai kainuoja kelias dešimtis litų? Tai pagrindinis klausimas, kurį gali užduoti automobilių servisų darbuotojai dvejojantiems klientams.

Užsakant savo automobilių servisui valytuvus, reikia atkreipti dėmesį iš kokių medžiagų jie pagaminti. Pigūs valytuvai vilioja žema kaina, tačiau nusidėvi greičiau nei žada gamintojas. Vietoje rekomenduojamo valytuvų keitimo kartą per metus, vairuotojai per metus pakeičia du valytuvų kompeltus, o automobilių servisų darbuotojai skundžiasi nepatenkintais klientais.

„Denso“ atliko lyginamuosius bandymus, kuriuose išbandė savo valytuvus ir konkurencingus produktus, rezultatyvumo ir efektyvumo valymo metu atžvilgiu. Buvo atsižvelgta į tris parametrus: valytuvo briaunos skerspjūvio kampą ir simetriją, guminio paviršiaus kokybę ir gumos tvirtinimą metaliniame korpuse. Bandymų metu, valytuvai buvo fotografuojami priartinus 80 kartų. Aukščiau esančiose nuotraukose galite pamatyti, kad 95 % atvejų „Denso“ valytuvai pasiekė geresnių rezultatų.

„Denso“ valytuvų šepetėliai, skirti antrinei rinkai, gaminami iš tankios gumos, priklausomai nuo valytuvų tipo, papildomai padengtos grafito sluoksniu. „Denso“ valytuvų pasiūlą, skirtą antrinei rinkai sudaro rėminiai valytuvai, hibridiniai valytuvai, plokšti valytuvai ir galiniai valytuvai. Jie atitinka tuos pačius reikalavimus, kaip ir „Denso“ valytuvai, diegiami kaip originali įranga tokiuose automobiliuose, kaip: „Opel“, „Toyota“, „Peugeot“ ir „Citroen“. Populiariausi yra hibridiniai valytuvai (jie pavaizduoti nuotraukoje). Šių valytuvų guma padengta grafito sluoksniu, todėl jie gerai priglunda prie automobilio stiklo.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!