ContiTech pristato komplektą su aušinimo skysčio siurbliu

20 kovo 2013, 23:00

2013 m. balandį „ContiTech Power Transmission Group“ plės savo asortimentą ir pristatys 22 naujus rinkinius „all-in-one” su aušinimo skysčio siurbliu. Šie rinkiniai skirti europietiškų automobilių gamintojams. Rinkinius sudaro: paskirstymo diržas, įtempėjai ir aušinimo skysčio siurblys.

Rinkiniai yra skirti „Audi“, „Seat“, „Škoda“, „VW“, „BMW“, „Citroen“, „Peugeot“, „Chevrolet“, „Fiat“, „Alfa Romeo“, „Lancia“, „Nissan“, „Renault“, „Opel“, „Vauxhall“, „SAAB“ ir „Volvo“ automobiliams. Spustelkite mygtuką norėdami atsisiųsti „ContiTech“ pasiūlymą su visų rinkinių asortimentu.

– „Keičiant paskirstymo diržą ir įtempėjus, turėtų būti pakeistas ir aušinimo skysčio siurblys. Tik tokiu būdu galima užtikrinti sklandų sistemos veikimą“. – teigia rinkodaros skyriaus atstovas Jens Heitkemper.

„ContiTech“ rinkinio su aušinimo skysčio siurbliu, dėka, galima visus paskirstymo diržo komponentus pakeisti vienu metu. Perkant visą rinkinį, išvengiamą klaidų, kurios gali įsivelti perkant visas detales atskirai.

122 skirtingi rinkiniai aptarnauja 90 % europietiškų automobilių.

Išsamią informaciją galima rasti intentetiniame tinklapyje www.contitech.de/aam arba „online“ kataloge www.contitech.de/aamcat

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!