Gamyklinės Bridgestone padangos Nissan 370Z Nismo automobilyje

5 kovo 2013, 23:00

Europietiška sportinio coupe „Nissan 370Z Nismo“ versija, kuri Europos rinkoje pasirodys 2013 m. birželio mėnesį, bus „apauta“ „Bridgestone“ padangomis.

„Bridgestone Potenza“ naujame „Nissan 370Z Nismo“

Padangos „Bridgestone Potenza S001“ buvo išrinktos gamyklinėmis padangomis „Nissan 370Z Nismo“ automobiliui. Jų pagrindinė užduotis – stabilumas posūkiuose , važiuojant sportiniu ir galingu automobiliu su V6 varikliu, turinčiu 344 AG. Šiam automobiliui tiekiamos padangos yra pagamintos iš naujo gumos mišinio ir yra platesnių išmatavimų – 245/40R19 priekyje ir 285/35R19 gale.

Platesnės „Bridgestone“ padangos suteikia didesnį paviršiaus sąlytį su kelio paviršiumi, tai pagerina sukibimą ir leidžia automobilio svoriui pasiskirstyti didesniame sąlyčio plote. Tokiu būdu kontroliuojamas padangų kaitimas sportinio vairavimo metu. „Bridgestone“ garantuoja gerą sukibimą esant sausai kelio dangai (nuo 0 km iki 100 km įsibėgėjama per 5,2 s). Atsižvelgiant į naują ES ženklinimą, esant šlapiai kelio dangai, padangos užima aukštą C klasę (A – labai geras sukibimas, G – blogas sukibimas).

Techniniai parametrai „Nissan 370Z Nismo“ automobilio, kuris jau yra parduodamas JAV ir Japonijoje, buvo pritaikyti prie Europos kelių ir Europos vairuotojų reikalavimų. Standartinėje automobilio versijoje su V6 3.7 l varikliu, kurio galia nuo 328 AG iki 344 AG, buvo įrengti įvairūs patobulinimai, siekiant užtikrinti našesnį ir komfortiškesnį vairavimą Europos keliuose.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!