Naujas Maserati Quattroporte su Dunlop padangomis

5 kovo 2013, 23:00

„Dunlop“ išplėtė „Sport Maxx RT“ (RT – Racing Technology) padangų liniją, kuri pirmą kartą buvo pristatyta „Ascari“ automobilyje praeitų metų vasario mėnesį Ispanijoje. Šią liniją sudaro 25 skirtingų dydžių padangos.

„Dunlop Sport Maxx RT“

„Dunlop Sport Maxx RT“ padangos yra skirtos dinamiško vairavimo entuziastams. Siekiant patenkinti vis didėjančią „Sport Maxx RT“ padangų paklausą, „Dunlop“ pristato 25 naujų dydžių padangas. Šios padangos yra pripažintos galingiausių automobilių gamintojų, tokių kaip: MERCEDES SLS ir C63 AMG BLACK SERIES, AUDI TT RS ir R8, PORSCHE 911 GT3 bei BMW M5.

Jau dabar padangos „Sport Maxx RT“ yra montuojamos galingiausiuose pripažintų pasaulinių automobilių gamintojų automobiliuose, o 2013 m. prie jų prisijungia dar vienas stambus gamintojas šiame segmente – MASERATI. Naujasis modelis QUATTROPORTE su „Dunlop Sport Maxx RT“ padangomis 2013 m. buvo pristatytas Detroito automobilių parodoje. Šio automobilio padangų išmatavimai yra 245/45 ZR19 98 Y (priekinė ašis) ir 275/40 ZR19 101 Y (galinė ašis).

Padangos „Dunlop Sport Maxx RT“ optimizuoja MASERATI važiavimo efektyvumą. Suteikia geresnį sukibimą tiek su šlapia, tiek su sausa danga, sumažina kuro sąnaudas bei sumažina išmetamųjų CO2 dujų kiekį. Šios padangos sutrumpina stabdymo kelią ir leidžia geriau kontroliuoti automobilį posūkiuose. TÜV SÜD testai patvirtino minėtas šių padangų savybes. Atliekant testus, „Sport Maxx RT“ padangos nugalėjo artimiausius konkurentus stabdymo efektyvumo šlapiomis ir sausomis oro sąlygomis atžvilgiu. Šių padangų stabdymas net 7 % efektyvesnis. Be to, nepriklausomi tyrimai parodė, kad „Sport Maxx RT“ padangos, atsižvelgiant į pasipriešinimą riedėjimui yra 11 % efektyvesnės lyginant su pagrindiniais konkurentais rinkoje.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!