Naujas YOKOHAMA padangų modelis

6 vasario 2013, 23:00

YOKOHAMA pristato rinkai naują padangų modelį – „Advan Sport V105“. Šis padangų modelis skirtas galingiems bei sportiniams automobiliams, limuzinams ir visureigiams.

„Advan Sport V105“ padangų modelis buvo sukurtas geriausių prekinių ženklų sportiniams automobiliams, kuriuose ilgus metus gamykliškai buvo montuojamos „Advan Sport V103“ padangos („Mercedes-Benz“, „Audi“, „Porsche“ ir „Bentley“). „Advan Sport V105“ padangos pasižymi kokybe ir stabiliu važiavimu, važiuojant dideliu greičiu.

Patobulinta padangų konstrukcija.

„Advan Sport V105“ padangose buvo patobulintos gumos sudedamosios dalys ir protektoriaus raštas. Siekiant padidinti automobilio stabilumą, naudojama „Matrix Body Play Structure“ technologija. Sumažintas padangų svoris, išsaugant tą patį padangų tvirtumą. Asimetrinis vasarinių ir žieminių padangų protektorius padidina pravažumą esant ir sausam, ir šlapiam keliui bei sumažina padangų keliamą triukšmą. Naujas gumos mišinys garantuoja gerą sukibimą, o „Mound Profile” sistema reguliuoja oro slėgį padangose.

Kuriant šias padangas YOKOHAMA bendradarbiavo su grupe „Daimler AG“. Padangos buvo atidžiai testuojamos Niurburgringe, Vokietijoje.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!