Įmonė BOSCH planuoja statyti naują gamyklą Rusijoje

3 sausio 2013, 23:00

Įmonė BOSCH planuoja statyti automobilių detalių gamyklą Rusijoje. Bendrovė ketina į gamyklą investuoti apie 40 mln. eurų.

Nauja BOSCH gamykla Samaroje

Bendrovė BOSCH planuoja statyti naują automobilių detalių gamyklą Samaroje (Rusija). Iki 2015 m. technologijų ir paslaugų bendrovė, planuoja investuoti 40 mln. eurų į naujos gamyklos statybas. Bendras pastatų plotas bus apie 15 000 kvadratinių metrų (gamykla, administracinės patalpos, sandėliai, valgykla). Žemės plotas bus apie 200 000 kvadratinių metrų. Statybų darbai bus pradėti jau 2013 m. pirmąjį pusmetį. Iki 2017 m. pabaigos, Samaros gamykloje bus įdarbinta daugiau, nei 500 žmonių.

Naujoje gamykloje bus trys „Bosch Automotive Technology“ skyriai: važiuoklės sistemos skyrius, starterių skyrius ir generatorių bei dyzelinių sistemų skyrius. Gaminių pasiūlą sudarys ABS sistemos, generatoriai, o vėliaus ir starteriai bei „Common Rail“ purkštukai, komerciniams automobiliams. Tokiu būdu BOSCH vykdo savo strategiją, siekiančią stiprinti savo poziciją pasaulinėje rinkoje.

Rusija – svarbi rinka įmonei BOSCH

Be to, BOSCH planuoja atidaryti šiluminių prietaisų gamybos įmonę Engelse, Rusijoje. Ten planuojama gaminti pramoninius katilus ir šildymo radiatorius. Investicijos sieks apie 21 mln. eurų. Iki 2016 m. planuojama sukurti apie 170 naujų darbo vietų. Engelse šiuo metu jau yra Bosch Automotive Aftermarket, Gasoline Systems, Diesel Systems ir Power Tools padaliniai. Be to, 2013 m. antrąjį pusmetį bus baigtas statyti biuras Maskvoje, į kurį bendrovė investavo daugiau nei 100 mln. eurų.

BOSCH savo veiklą Rusijoje pradėjo 1904 m. Rusija buvo viena iš pirmųjų šalių, už Vokietijos ribų, kurioje buvo pradėta platinti gaminius. Bosch grupė Engelse, Toljatyje bei Sankt Peterburge gamina elektros įrengimus, atsargines automobilių dalis, benzininių variklių įpurškimo valdymo sistemas, taip pat AGD įrangą. Visoje Rusijoje, BOSCH bendrovėje dirba 2 700 darbuotojų, 2011 m. įmonė pasiekė beveik 1 mlrd. eurų apyvartą. Samaroje bus antra po Engelso, Rusijoje esanti gamykla, kuris gamins automobilių detales.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!