Nauji SND sistemų filtrai įmonėje „Inter Cars S. A.“

21 rugsėjo 2015, 23:57

Iš viso plataus įmonės „Certools“ produktų asorti¬mento ypač įdomi ir verta dėmesio yra filtravimo me¬džiaga bulprenas – naujau¬sias filtravimo srities tech¬nologinis sprendimas.

Yra žinoma, kad toks neišsiski­riantis elementas kaip filtra­vimo medžiaga daro įtaką, be kita ko, tiekiamų degalų kokybei ir dujų sistemos efektyvumui. Skirtingai nei standartiniuose filtravimo sprendimuose, pavyzdžiui, naudojant popierių, poliesterį arba stiklo audinį, sutvirtintą metalo tinkleliu, filtravimas per bulpre­ną vyksta tokiu pačiu būdu kaip ir kanaliniuose išcentriniuose filtruo­se. Pagamintas iš atviros struktūros filtravimo putų, bulprenas pasi­žymi ypač geru filtravimo efektyvumu – 98,7 % – ir labai geru teršalų sugėrimu. Stabilumas dideliame temperatūrų diapazone, siekiančia­me nuo -40 °C iki 120 °C bei atsparumas tirpikliams lemia bulpreno pranašumą prieš standartines filtravimo medžiagas.

Nauja filtravimo medžiaga bulprenas efektyviai sugeria riebiuosius teršalus, sumažina purkštukų užsikimšimą ir kitų SND įrangos ele­mentų užteršimą. Tokiu būdu pratęsiamas patikimo įrangos veikimo laikotarpis.

Suprasdama bulpreno prana­šumą prieš standartines filtra­vimo medžiagas, įmonė „Inter Cars“ į savo asortimentą įtraukė įvairius „Certools“ SND filtrus, turinčius skirtingus jungčių skersmenis bei skaičius.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!