MULTITUBE, revoliucija variklio oro filtravime, pasiekia atsarginių dalių rinką

3 birželio 2024, 13:18

UFI Filters, lyderis filtravimo ir šiluminio valdymo srityse, taip pat technologijose, skirtose vandenilio mobilumo plėtrai, pranešė apie MULTITUBE filtrų, skirtų FIAT 500 Hybrid, įtraukimą į UFI ir SOFIMA atsarginių dalių katalogus.

Prieinami pagal kodus UFI 27.TUB.01 ir SOFIMA S 1TUB A atitinkamuose kataloguose, MULTITUBE filtrai, skirti FIAT 500 Hybrid, įrodė esantys reikšminga technologinė inovacija variklio oro filtravime – nuo pat debiuto laimėjo keletą apdovanojimų dėl savo išskirtinio veikimo ir savybių.

Pirmiausia, kasetės svoris buvo sumažintas iki 50%, dėka dvigubos vamzdinės struktūros, kuri pakeičia tradicinį oro skydą.

Skysčio dinamika yra pagerinta – tuo pačiu padidėja variklio galia – nes oro srautas leidžia sumažinti pasipriešinimą, reiškiantį mažesnį slėgio ir energijos praradimą įpurškimo sistemai.

Dviguba vamzdinė struktūra taip pat turi patentuotą jungtį, kuri neleidžia nešvariam orui patekti į variklį.

Taip pat inovatyvi yra filtro medžiaga FormulaUFI.Extreme, neaustinė medžiaga, sudaryta iš hidrofobinių sintetinių pluoštų, sukurtų pagal specifinį skersmens ir poringumo pasiskirstymo gradientą, kurie užtikrina nuolatinę funkcionalumą viso produkto gyvavimo ciklo metu. Skirtingai nuo popieriaus medžiagų, naudojamų įprastuose filtruose, MULTITUBE užtikrina visišką vandens atskyrimą oro įsiurbimo grandinėje, užkertant kelią variklio problemoms.

Dėl neprilygstamo atsparumo ugniai, UFI ir SOFIMA MULTITUBE filtro medžiaga išlaikė ISO DIN 53438 testą, kuris nustato komercinių medžiagų degumo laipsnį, gaunant aukščiausią įmanomą klasifikaciją.

Filtro medžiaga taip pat siūlo daugiau nei 99,5% filtravimo efektyvumą, užtikrinant nuolatinį, švarų oro srautą į variklį.

Paolo Cataldi, UFI Filters Group atsarginių dalių verslo padalinio generalinis direktorius, komentuoja: „Įtraukus UFI ir SOFIMA MULTITUBE, mūsų atsarginių dalių asortimentas praturtintas pažangiausiu produktu, kuriuo gali didžiuotis tik UFI Filters Group savo technologijų portfelyje. Dėl šios priežasties buvo sukurta speciali pakuotė, skirta atskirti jį nuo likusio asortimento. MULTITUBE yra inovacija, iš pradžių pasirinkta dideliems automobiliams, kuri dabar taip pat įrodė savo universalumą miesto automobilių poreikiams, atverdama kelią tolimesniems plėtojimams kitose rinkose. Dabar, kai MULTITUBE technologija, su visais savo privalumais, buvo išplėsta į automobilių dalių pasaulį, kiekvienas turi galimybę patirti geriausią variklio oro filtravimą.“

Giorgio Girondi, UFI Filters Group pirmininkas, priduria: „Didžiuojuosi, kad vienas iš daugelio naujų UFI Filters Group patentų pagaliau yra prieinamas atsarginių dalių rinkoje. Tai revoliucinė technologija kiekvienai dirbtuvei.“

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!