Pasaulinė gamyba ir griežti bandymų testai užtikrinantys „Bosch“ stabdžių trinkelių patikimumą

2 lapkričio 2023, 8:00

 „Bosch“ stabdžių trinkelės tikrinamos griežčiau, nei nurodyta ECE R90 

 Stabdžiai: saugumas be kompromisų 

„Bosch“ yra viena iš pirmaujančių stabdžių sistemų komponentų gamintojų pasaulyje. Stabdžių trinkelės gaminamos laikantis griežtų kokybės gairių „Bosch“ gamyklose Chuareso mieste (Meksika) ir Nankine (Kinija). Karlsrūhės (Vokietija) ir Čikagos (JAV) kūrimo laboratorijose „Bosch“ inžinieriai vysto naujus trinkelių mišinius, pritaikytus konkretiems kiekvieno transporto priemonės modelio reikalavimams. „Bosch“ asortimentą sudaro daugiau nei 1 500 stabdžių trinkelių rinkinių. Dėl to vien tik Europoje rinkos aprėptis yra didesnė nei 95 %. 

„Bosch“ – autoservisų partnerė
Kaip stabdžių sistemų kūrėja ir patikima
partnerė, „Bosch“ padeda autoservisams
tenkinti klientų poreikius ir didinti
pelningumą. Šiems tikslams įgyvendinti
„Bosch“ siūlo platų aukščiausios klasės
produktų asortimentą, patikimas
paslaugas ir efektyvias diagnostikos
technologijas, skirtas palaikyti
autoservisų verslą tiekiant stabdymo
sistemų komponentus.

Tobulai išbalansuotas mišinys 

Stabdžiai patiria ekstremalias apkrovas, kurios skiriasi įvairiose transporto priemonėse. Todėl stabdymo saugos negalima užtikrinti taikant vieną formulę. Iš turimų stabdžių trinkelių mišinių asortimento stabdžių trinkelių gamybai parenkami tie, kurie pasižymi optimaliomis charakteristikomis. Tik esant tobulai pusiausvyrai tarp trinties koeficiento, komforto ir dėvėjimosi spartos, galima atitikti aukštus standartus. 

„Bosch“ testai yra griežtesni nei teisiškai reikalaujama Europoje 

ECE R90 reglamente nurodomi trinties komponentų eksploatacinių savybių vertinimo kriterijai. Kad būtų suteiktas rinkodaros patvirtinimas, stabdžiai ir stabdžių trinkelės turi būti griežtai tikrinami pagal šį reglamentą. Nors pagal ECE R90 tikrinamas trinties stipris, jautrumas slėgiui, jautrumas greičiui ir šiluminis stabilumas, „Bosch“ bandymų reikalavimai yra daug griežtesni. Jautrumas temperatūrai, stabdymo efektyvumo praradimas (silpnėjimas), šilumos laidumas, stabdžių vibracija, triukšmo charakteristikos, stabdžių trinkelių ir diskų susidėvėjimas vertinami tiesiogiai lyginant su originalia įranga. Ekstremalių stabdymo situacijų modeliavimas taip pat yra bandymų programos dalis. To negalima įgyvendinti per dieną, juo labiau per šešias valandas, skirtas ECE R90 bandymams. Tokiu būdu išbandytos „Bosch“ stabdžių trinkelės suteikia vairuotojams papildomo saugumo kelyje ir užtikrina aukštą pasitenkinimo lygį ilgalaikėje perspektyvoje. 

Sužinokite daugiau:
boschaftermarket.com 

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!