Su „iBSG 48V“ (integruotu diržo pavaros starteriu) „Valeo“ įveikė iššūkį padidinti vidaus degimo varikliais varomų transporto priemonių našumą ir sumažinti jų degalų sąnaudas. Ateinančiais metais ši technologija plačiau paplis rinkoje.

24 kovo 2022, 8:00

 Elektrinių transporto priemonių plėtra

Teisinis reglamentavimas dėl išmetamo CO2 ir kitų teršalų Europoje ir pasaulyje tampa vis griežtesnis. Vis daugiau vartotojų renkasi ekologiškesnius sprendimus. Automobilių gamintojai ir dalių tiekėjai susiduria su poreikiu kurti aplinkai nekenksmingus produktus.

„Start-stop“ technologija, kurią „Valeo“ 2010 m. pradėjo naudoti kartu su „i-StARS“ sistema, buvo svarbus žingsnis į priekį. Nuo tada,siekiant sumažinti išmetamą CO2 kiekį, buvo kuriami vis sudėtingesni technologiniai sprendimai, įskaitant 48 V technologiją, kuri ateinančiais metais taps būtina. Dėl to elektrinės transporto priemonės ir 48 V technologija iki 2030 m. dominuos rinkoje.

Aukštos kokybės sistema

2017 metais „Valeo“ 48 V „iBSG“ generatorių sistemas su įmontuota elektronika transporto  pradėjo tiekti priemonių originaliai įrangai. Be to, kad ši sistema veikia kaip generatorius ir starteris, turi keturias papildomas funkcijas, kurios sumažina degalų sąnaudas ir kartu išmetamą CO2 kiekį netgi 6%*. Sistema:

  • Įkrauna akumuliatorių, kad padėtų varikliui ir palaikytų transporto priemonės įrangą
  • Palaiko variklį, kai transporto priemonė važiuoja pastoviu greičiu (pvz., pagrindiniais greitkeliais), kad sumažintų degalų sąnaudas
  • Greitėjant sukuria papildomą variklio padidėjimą
  • Tai leidžia važiuoti automobiliu 100% elektriniu režimu trumpus atstumus

iBSG“ sistema gaminama „Valeo“ gamykloje Étaples mieste, Šiaurės Prancūzijoje, kuri yra viena didžiausių elektros komponentų gamyklų Europoje. Ji jau buvo sumontuota keliuose šimtuose tūkstančių transporto priemonių, įskaitant Azijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos transporto priemones.

Ekologinis iššūkis „Valeo“

„iBSG“ sistemos dėka „Valeo“ aktyviai prisideda prie transporto priemonių elektrifikavimo. Grupė kasmet gamina 30 mln. elektros komponentų, patvirtindama savo ilgametę „know-how“ elektros sistemų gamyboje, taip pat veiksmingai reaguodama į esamas aplinkos ir teisines problemas.

Šiuo metu Étaples esanti gamykla per dieną gamina beveik 30 000 elektros komponentų ir toliau plečia savo 48 V sistemas, atsižvelgdama į didelę automobilių gamintojų paklausą. 2020 m. Gegužės mėn. Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas pasirinko Étaples gamyklą, kad pristatytų savo vyriausybės planą remti automobilių pramonę, padarydamas ją ekologiškesnę ir konkurencingesnę.

15 „iBSG 48V“ dalių numerių dabar galima rasti antrinėje rinkoje, autoserviso specialistams.

*palyginti su standartine „stop-start“ sistema (WLTP standartas)

 

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!