ABE – Stabdžių sistemos patvirtintos labaratorijose

9 kovo 2022, 13:47

Stabdymo patikimumas bet kuriomis sąlygomis yra labai svarbus vairuotojo saugumui ir čia nėra vietos kompromisams. Vartotojas tikisi iš stabdžių diskų, stabdžių trinkelių bei kitų šios sistemos elementų parametrų, kurie užtikrins automobilio sustabdymą bet kurioje situacijoje.

ABE stabdžių sistemos elementai pateisina vairuotojų, ieškančių pasitikėjimą ir saugumą užtikrinančio bet kurioje situacijoje gaminio, lūkesčius, todėl jau daugelį metų juos vertina Inter Cars klientai tiek Lenkijoje, tiek kitose Europos valstybėse. Nepriklausomai nuo to, ar tai yra diskinių stabdžių sistema, ar būgninių stabdžių sistema su stabdžių kaladėlėmis.

Kurdami ABE asortimentą visuomet rūpinamės tuo, kad visi į rinką tiekiami produktai atitiktų visų, net griežčiausių normų reikalavimus. Pradedant nuo projektavimo ir įgyvendinimo etapų, per visus gamybos procesus, rūpinamės aukščiausia kokybe iki smulkiausių detalių, o profesionalių laboratorijų priežiūra užtikrina vartotojams visų elementų kokybės kontrolę įvairiose lygiuose tam, kad galėtume pristatyti galutinius produktus, kurie yra patikrinti, saugūs ir pakartojami. Kiekviena dalis iš viso ABE asortimento tai kokybės ir patikimumo garantija.

Kokybė patvirtinta Intermeko Europe

Nuolat tobulinant ABE stabdžių sistemos elementų kokybę ir bendradarbiaujant su tyrimų laboratorija Intermeko Europe, buvo įvesta daugiapakopė kokybės užtikrinimo sistema, kurią sudaro:

  • prototipų medžiagų tyrimai
  • produktų mėginių geometrinių parametrų tyrimai
  • griežta siūtų kokybės kontrolė prieš pardavimą
  • RCA analizė, t. y. stabdžių sistemos dalių susidėvėjimo priežasčių tyrimai

Sukurta aukšta ABE gaminių kokybė yra užtikrinama nuolat naudojant stabdžių sistemos dalių kokybės sistemą dar prieš juos pateikiant rinkai. Šią sistemą sudaro:

  • geometrinių parametrų matavimas, labai svarbių tinkamam atskirų stabdžių sistemos dalių veikimui,
  • metalografinis struktūros tyrimas, kuris leidžia aptikti nepageidaujamus teršalus, o taip pat patikrinti medžiagos apdirbimo gamybos proceso metu tinkamumą,
  • atsparumo tyrimai, kurie yra labai svarbūs transporto priemonės vartotojo saugumui,
  • slėginiai bandymai, kurie tikrina stabdžių sistemos elementų sandarumą ir jų atsparumą,
  • trinties koeficiento stabilumo bandymai besikartojančio stabdymo metu esant aukštai frikcinių antdėklų temperatūrai.

Norint gauti tinkamus parametrus, yra ypač svarbu parinkti tinkamą medžiagą frikcinių elementų gamybai, todėl bandymų ataskaitos yra aptariamos su gamyklomis, siekiant atlikti pakeitimus ir tobulinti gaminius, kad būtų parduodamos tik griežtus kokybės standartus atitinkančios dalys.

Geros kokybės stabdžių sistemos elementai – tai saugumas kelyje

ABE tai kokybė patikrinta geriausiuose techniniuose institutuose ir laboratorijose bei nuolat kontroliuojama Intermeko Europe laboratorijoje. Tai gaminių standartas, kuris yra pasiekiamas bendradarbiaujant su sertifikuotomis gamyklomis, kurios garantuoja tiekimo patikimumą ir aukščius gamybos standartus. Nuolat atlikdami ABE produktų tyrimus ir testus, rūpinamės tuo, kad vairuotojai gautų tik geriausius produktus. Pasirinkdami mūsų dalis stabdžių sistemai busite užtikrinti, kad gaunate aukštos kokybės produktą, kuris tinkamai eksploatuojamas niekuomet Jūsų nenuvils kelyje!

/intercars.lt

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!