The bright side of light AIC Germany lights up in original quality

3 kovo 2022, 8:30

Sezonas, kai diena trumpa, dažniausiai ne tik paveikia protą, bet ir gali kelti pavojų, jei transporto priemonės apšvietimas staiga nesugeba tinkamai švytėti arba net nesuveikia. Kol kas antrinėje rinkoje beveik nėra alternatyvų kokybiškai apšvietimo įrangai.

„AIC Germany“, atsarginių dalių specialistas iš Hamburgo, nori tai pakeisti ir dabar siūlo didelį originalių apšvietimo alternatyvų pasirinkimą palyginamosiomis rinkos kainomis. Kalbant apie su sauga susijusius komponentus, negalima taupyti kokybės atžvilgiu. Apšvietimo defektai automatiškai lemia privalomos patikros nesėkmę.

Galima įsigyti įvairių šviesos šaltinių, tokių kaip posūkio signalai, galiniai žibintai, valstybinio numerio apšvietimas, priekiniai žibintai ir kt. Rinkoje yra didelis dalių pakaitalų pasirinkimas. Tačiau kokybiškus originalios įrangos pakaitalus galima įsigyti tik iš AIC. Elektroniniai komponentai yra ypač jautrūs defektams, susidėvėjimui ir korozijai. Juk, be tamsos, yra ir kitų gamtos veiksnių, tokių kaip lietus ar rūkas, dėl kurių vairuotojui matomumas blogėja. Svarbus pilnai veikiantis artimųjų šviesų arba galinis rūko žibintai.

Dėl šių priežasčių AIC nusprendė išplėsti savo asortimentą sąžiningas kainas turinčiomis prekėmis ir padėti remontininkams gauti geros kokybės ir platų originalios įrangos kokybę turinčiais automobilių žibintais iš nepriklausomos antrinės rinkos.

„AIC Germany“ dabar galite rasti 265 originalios kokybės pakaitines dalis įvairioms transporto priemonėms. Artimiausiu metu bus dar daugiau. Tiesiog pažiūrėkite į atsarginių dalių katalogą arba paklauskite patikimo didmenininko.

Saugiai išgyvenkite žiemą ir būkite sveiki.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!