Ieškant išmetimo sistemų specialisto – tobulai įrengtas duslintuvų servisas

10 spalio 2021, 8:18

Galvojant apie specializuotų išmetimo sistemų servisų įrangą, pirmiausia į galvą ateina vadinamieji „dideli dalykai“ – duslintuvai, universalūs ir skirti tam tikram transporto priemonės modeliui katalizatoriai, DPF ir FAP filtrai. Tačiau yra ir daug kitų būtinų priedų, įskaitant guminius pakabos elementus, metalinius spaustukus, lanksčias ir standžias movas, tarpiklius ir sandarinimo žiedus, varžtus ir veržles. Be šių mažų elementų sunku įsivaizduoti tinkamą išmetimo sistemos įrengimą.

KAIP PASIRINKTI TINKAMĄ DALIŲ TIEKĖJĄ

Duslintuvų serviso įranga yra tikras iššūkis. Gerai turėti tinkamą pagalbą, kad pasirinktumėte tinkamą dalių rinkinį ir nieko nepamirštumėte. Renkantis gerą išmetimo sistemos dalių tiekėją, verta apsvarstyti tokius aspektus kaip:

  • kiek laiko tiekėjas yra rinkoje
  • kokia jo siūlomų produktų kokybė
  • asortimento apimtis
  • geras dalių prieinamumas – pageidautina, kad jos būtų „vietoje“
  • trumpas pristatymo laikas
  • siūlomos kainos
  • klientų aptarnavimo lygis ir profesionalios konsultacijos

Profesionalai žino, kad visų geografinių platumų ir ilgumų vairuotojai ieško galimybių sumažinti savo automobilių remonto išlaidas ir turėti aukštos kokybės dalis. Todėl šiuolaikinio didmenininko pasiūlyme rasime tokių tiekėjų, kaip „Orion“, atsarginių dailų, tinkančių bet kuriam automobilio modeliui, pasižyminčių originalia kokybe (OEM), pagamintų pagal automobilių gamintojų standartus. Tai daug pigesnis sprendimas nei originalus.

KOKYBĖ UŽ PRIEINAMĄ KAINĄ – AR TAI ĮMANOMA?

Kita vertus, svarbu užtikrinti aukštą kokybę. Jei remontui panaudosime prastos kokybės dalis, galime tikėtis, kad nepatenkintas klientas vėl apsilankys, o tai reikš laiko ir pelno netekimą bei remonto serviso reputacijos praradimą. Todėl „ORION EXHAUST PARTS“ specialistai pataria naudoti išmetimo sistemų priedus, pagamintus iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip SS304 nerūdijantis plienas, EPDM etileno-propileno-dieno guma, kaip ir tinkamai parinktų medžiagų išmetimo sistemos žiedams ir tarpikliams.

– Tai garantuoja atsparumą korozijai ir aukštai išmetamųjų dujų temperatūrai, – pataria Marcin Witkowski, „ORION EXHAUST PARTS“ ekspertas.

Renkantis kietųjų dalelių filtrą (populiariai vadinamą DPF), verta pagalvoti, ar tiks DPF filtras su silicio karbido (SIC) ar kordierito (CORD) įdėklu.

Šiuolaikinės lengvųjų automobilių ir lengvųjų komercinių transporto priemonių išmetimo sistemos yra vis sudėtingesnės ir apima kelis tūkstančius skirtingų elementų, o griežti išmetamųjų teršalų standartai verčia ieškoti naujų sprendimų. Štai kodėl taip svarbu pasirinkti tinkamas dalis ir patikimą tiekėją.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!