AUTO-MOTO RS, s.r.o.

6 gegužės 2021, 8:00

AUTO-MOTO RS, s.r.o.

Įmonė AUTO-MOTO RS įkurta 1994 metais kaip Škoda markės automobilių dalių mažmeninės prekybos parduotuvė. Vėlesniais metais mūsų įmonė sparčiai vystėsi ir tapo pagrindine VW grupės automobilių atsarginių dalių platintoja Centrinėje Europoje.

Naujo tūkstantmečio pradžioje tapome VIKA Parts ir DPA prekės ženklų, o vėliau ir originalių Borsehung Germany dalių importuotojais ir platintojais. Šiandien mūsų asortimente yra keli tūkstančiai prekių ir jį nuolat plečiame pagal rinkos poreikius. Kiekvieną dieną pristatome prekes šimtams klientų. Mūsų patenkintų klientų rate yra dauguma pirmaujančių atsarginių dalių platintojų ne tik Čekijoje ir Slovakijoje, bet ir visoje Europoje.

Atsarginės dalys, parduodamos su Vika auto parts prekės ženklu, pasižymi stabilia kokybe ir prieinama kaina. Per pastaruosius 20 metų prekės ženklas sustiprino savo poziciją atsarginių dalių rinkoje visoje Europoje. Visos dalys yra griežtai tikrinamos ir turi tarptautinius kokybės sertifikatus.

DPA prekės ženklas specializuojasi automobilio kėbulo dalimis. Jis išsiskiria puikia kokybe ir plačiu asortimentu. Per pastaruosius 20 metų šis prekės ženklas įsitvirtino Europos kėbulo dalių rinkoje. DPA prekės ženklo dalims taikomi griežti rinkos standartai ir patvirtinimo procedūros.

Su Borsehung prekės ženklu platinamos tik originalios pasaulio gamintojų dalys. Gamintojas suteikia 4 metų garantiją visoms Borsehung dalims, dėl ko didėja vartotojų pasitikėjimas šiuo prekės ženklu.

Šie trys mūsų platinami prekės ženklai taip pat yra sertifikuoti „Tec-Doc“ tiekėjai.

 

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!