„Yokohama“ kuria išmaniųjų padangų technologiją

16 balandžio 2021, 11:12

„Yokohama“ kartu su „Alps Alpine“ kuria pažangų į lengvųjų automobilių padangas integruotą jutiklį, kad rinkoje pasirodytų išmanioji padanga.

Išmanioji „Yokohama“ padanga veiks CASE (sujungta su pasauliu, autonominė, dalijamasi su kitais vartotojais, elektrinė) ir IoT (daiktų internetas) sistemose. „Yokohama“ akcentuoja tokių programų ir technologinių sprendimų kūrimą, kurie leis perduoti duomenis iš padangų tiesiogiai vairuotojams, transporto parko įmonėms ar automobilių dirbtuvėms.

Pirmajame etape „Yokohama“ išbandys įspėjimo apie padangų slėgį paslaugą individualiems automobilių savininkams ir automobilių parko valdymo įmonėms. Iki 2023 m. bus pridėta dar viena funkcija – protektoriaus nusidėvėjimo nustatymas. Tai leis jums nusiųsti vairuotojams pranešimus apie padangų iškeitimo ar jų pakeitimo datą. Parkų operatoriams bus siūlomi veiksmingi padangų patikros planai, kuriuose bus tarp kitko informacija apie padangų slėgį, protektoriaus nusidėvėjimą, ridą ir kt. „Yokohama“ palaipsniui plės jutiklių funkcijas ir joms pritaikytą duomenų analizės bei prognozavimo technologiją, taip pat praplės atskirų duomenų rinkimo funkcijų taikymo sritį.

Ilgainiui „Yokohama“ sieks sujungti duomenis apie padangas su žemėlapių duomenimis, taip pat eismo, oro ir kitus duomenis iš transporto priemonių tikslinėse vietovėse, kad galėtų pasiūlyti saugius maršrutus arba išvengti kamščių. Jutiklių duomenys taip pat galės informuoti, pvz. dėl padangų grandinių tvirtinimo reikalavimų. Bendrovė taip pat ketina teikti paramą transporto priemonių eksploatavimo valdymui, pvz., autonominių transporto priemonių atveju ir su „MaaS“ susijusioms paslaugų įmonėms.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!