Patikimumas be ribų

11 gruodžio 2019, 10:25

Japonijos kompanija „NPR“ (Nippon Piston Ring Co.LTD) – tai besąlyginė patirtis, kokybė ir kompetencija projektuojant ir gaminant variklio dalis.

Po globalizacijos praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje bendrovė aktyviai plėtė savo veiklą Europos rinkoje. Šios veiklos rezultatu tapo  dukterinės įmonės „NPR of Europe GmbH“ Vokietijoje įkūrimas, kuri šiandien yra plačiai žinoma kaip variklių dalių tiekėja automobilinei pramonei bei nepriklausomai antrinei rinkai su prekiniu ženklu NE (trumpinys iš NPR of Europe).

Įmonės produkcija naudojama visų tipų varikliuose – nuo mažųjų dvitakčių variklių aviamodeliams iki didžiųjų dyzelinių variklių laivybai. Stūmoklių žiedų pasiūloje produktai Europos ir Azijos gamintojų automobiliams, sunkvežimiams bei specialiosios paskirties technikai. Stūmoklių žiedais ir NPR įdėklais yra aprūpinti Mercedes-Benz varikliai, įskaitant ir AMG modelius, BMW, VAG, Renault, Ford, Volvo ir daugelis kitų europinių bei azijinių automobilių.

„NE“ produktų gama nuolat plečiama. Šiuo metu asortimente stūmoklių žiedai, stūmokliai ir stūmoklių komplektai, cilindrai, gilzės ir įvorės, įdėklai, tarpinės ir tarpinių komplektai, hermetikai, vožtuvai, vožtuvų kreipiančiosios ir vožtuvų lizdai, alyvos siurbliai, vandens siurbliai.

Rūpindamasi vartotojais, NPR of Europe orientuojasi ne tik į prekių kokybę, bet ir apsaugą nuo klastočių. „SecurityCheck“ – slaptas kodas, kuris yra ant kiekvienos produkto pakuotės po nuplėšiama juosta, suteikia galimybę patikrinti kiekvieno gaminio autentiškumą svetainėje www.npr-europe.com

Patikimumas – kertinis įmonės darbo principas, grindžiamas veik 50-ies metų glaudaus bendradarbiavimo su pasaulyje pirmaujančiomis automobilinės pramonės įmonėmis. Partneriai itin vertina NPR of Europe kompetenciją, techninę pagalbą, efektyvią logistikos sistemą ir aukščiausio lygio aptarnavimą.

Nuolatinis inovacijų, šiuolaikiškų medžiagų ir aukštų technologijų diegimas leidžia NPR of Europe užimti pirmaujančias pozicijas tarptautinėje rinkoje, o NPR of Europe partneriai įgauna pranašumą kiekviename serijinių projektų etape.

NPR internetinis puslapis

NPR katalogus galite atsisiųsti čia

NPR produkcijos autentiškumą galite patikrinti čia

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!