Naujas firmos „Meyle“ biofunkcinis salono filtras

20 kovo 2019, 22:25

„Meyle“ plečia salono kietųjų dalelių filtrų ir aktyviųjų anglies filtrų asortimentą trečia specifikacija: papildomas filtro sluoksnis, praturtintas sidabro jonais, turinčiais antibakterinį poveikį.

Dėl didėjančios oro taršos vairuotojai ir keleiviai dažnai susiduria su kenksmingomis kietomis dalelėmis, pvz.: suodžiais, taip pat kenksmingomis dujomis – ozonu, alergenais, bakterijomis ir grybais, kurie sukelia pavojų sveikatai. Kietųjų dalelių filtrai ir „Meyle“ aktyvintos anglies filtrai sulaiko kenksmingas dujas, suodžius ir žiedadulkes. Naujasis salono filtras papildomai apsaugo nuo bakterijų, o jo fungicidinis poveikis apsaugo nuo pelėsių ir grybų susidarymo.

Trečioji specifikacija Hamburgo gamintojo „Meyle“ filtras yra dar vienas sprendimas, užtikrinantis švaresnį orą transporto priemonės salone: ​​specialus naujas biofunkcinio salono filtro sluoksnis užtikrina, kad vairuotojas ir keleiviai būtų apsaugoti nuo bakterijų patekimo į saloną. Sidabro jonų sluoksnio fungicidinis poveikis taip pat neleidžia susidaryti grybams, kurie patenka į keleivių kvėpavimo takus ir gali sukelti alergines reakcijas.

Naują salono filtrą sudaro keturi sluoksniai:

  1. Biofunkcinis sluoksnis: jis turi antibakterinių savybių ir apsaugo nuo grybelio.
  2. Aktyvintas anglies sluoksnis: filtruoja kenksmingas dujas, ozoną (O3), sieros dioksidą (SO2) ir azoto oksidus (NOx).
  3. Pagrindas aktyviam anglies sluoksniui ir biofunkciniam sluoksniui sukurtas iš specialios medžiagos.
  4. Kietųjų dalelių filtro sluoksnis: pašalina dulkes, žiedadulkes, suodžius ir nešvarumus iš oro.

Naudojant antibakterinį filtrą, užtikrinamas saugumas keliuose, ypač alergiškiems vairuotojams: alergijos, ašaros ir čiaudulys trukdo vairuotojams ir keleiviams koncentruoti dėmesį, kelia diskomfortą, o kritinėse situacijose reikšminga kiekviena sekundė. Dirbtuvės alergiškiems žmonėms turėtų pasiūlyti būtinybę laiku keisti filtrus, nes filtro medžiaga, turinti antibakterinį ir fungicidinį poveikį, padeda užtikrinti vairavimą be tokių negalavimų.

„Meyle“ rekomenduoja keisti filtrą kas 15 000 kilometrų, mažiausiai du kartus per metus. Laikui bėgant, filtre susikaupia smulkios dulkių, suodžių, žiedadulkių ir vabzdžių dalelės, todėl jo efektyvumas mažėja. Užterštame filtre nešvarumai susijungia su oro drėgme, esančia transporto priemonės salone. Rezultatas: rasojantys langai ir nemalonūs kvapai, taip pat alergenų ir bakterijų, patekusių į transporto priemonę dėl filtravimo efektyvumo sumažėjimo, poveikis. Drėgnas oras skatina bakterijų ir pelėsių susidarymą, ypač rudenį ir žiemą.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!