Internetinė automobilių dalių užsakymo sistema www.pigiausiosdalys.lt

7 sausio 2016, 21:50

Automobilių dalių užsakymo sistemoje www.pigiausiosdalys.lt startavo automobilių dalių akcijų katalogas, kuriame klientai gali reikiamas automobilių dalis išsirinkti patys ir iš karto užsakyti.

Akcijų kainos tikrai ypatingai geros. Automobilių dalių akcijų nuolatos daugėja ir greitu metu tai bus vienas didžiausių automobilių dalių akcijų katalogas Lietuvoje.

Kviečiame visus naudotis http://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ .

Komentarai

Artūras, 9 balandžio 2018, 17:28 0 -1

Turite mažai problemų ir daug nervų – pigiausiosdalys.lt (UAB “Šiaulių autodota”) – Jūsų paslaugoms!
Elektroninės parduotuvės sistema parinkdama detales neskiria automobilio Volvo S80, nuo Volvo S60, 2,0 l. variklio nuo 2,4 l. variklio ir panašiai. Reiškia polinkis vienas – pasiūlyti kuo daugiau ir bile ko, nes grąžinant prekes parduotuvė dvi savaites pasilaiko jūsų pinigus ir nusiskaito 9 Eur nuo 76! T.y. dirba pelningai.
Pranešus apie netinkamas prekes ir dar du kartus paraginus el. paštu, skambučio sulaukiau į ketvirtą dieną. Skambino treningų kvalifikacijos vadybininkas ir primygtinai bandė įpiršti mintį, kad aš, prieš pirkdamas, reikalaudamas rankinės pakartotinos detalių tinkamumo patikros iš tiekėjo, “be vieno skaičiaus” nurodžiau savo automobilio kėbulo numerį. Todėl jie, be patikros, turėję teisę siųsti prekes, nors, sutikimo “varna” ir buvo nepažymėta!
Aišku, netikėdamas šia versija, du kartus prašiau atsiųsti ekrano kopiją su mano “klaida”… Nesulaukiau. Manau, kad šitaip yra maudomi ir kiti pirkėjai.
Vienu žodžiu, tragiška parduotuvė su siaubingu aptarnavimu.

Atsakyti